Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 GunGame / Новите карти за ГГ сървъра - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 GunGame
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Новите карти за ГГ сървъра
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
4eburat0r
Mon Jul 04 2011, 12:51
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
Вероятно е така, но не е ли по-добре да се вкарат повече карти и по броя играене (от статистиката) да се реши кои да се махнат, т.е. играчите да преценят дали им харесват картите. Понеже сега е много субективно, ако на главен не му хареса картата дори не я пробват, а тях най-рядко ги виждаме да играят в ГГ .
Също и vote системата куца, random-а върти все едни и същи карти, онзи ден за 1 час, поне 4 пъти една и съща карта излиза в позиция 1 (а както знаеш повечето гласуват по инерция за първата карта, рядко избират) - все има някакъв вариант да се едит-не votemap-а.
Най-отгоре
[IVO]
Mon Jul 04 2011, 15:03
Регистриран потребител #4644
Регистриран: Thu Mar 03 2011, 19:18
Град: София/Хасквоо
съобщения: 29
PrEdAt0Ra написа ...

Крисе в ГГ се качват и махат постоянно карти... Я провери другите сървъри да видиш, че там нищо не е пипано от доста време... Даже най-много внимание се обръща на ГГ-то.


Вероятно си прав, че най-много внимание се обръща на Гън-а, но това означава, че този сървър е жив. Има админи, които непрекъснато искат да се случва нещо, за да се подобри сървъра... Картите, които бяха качени преди няколко месеца, половината бяха с бъгове, а останалите не се харесваха на играчите... Като се качи карта трябва да се прецени харесвана ли е или не и евентуално да бъце сменена.

Не знам как са останалите сървъри, защото не играя в тях, но до преди да се качат последните карти в ГГ сървъра, всеки ден по няколко часа абсолютно празен, а сега е редовно препълнен!
Даже трябва да се замислите и за по-големи такива, щото се очаква истинско меле/касапница!
Най-отгоре
Уебсайт
PrEdAt0Ra
Mon Jul 04 2011, 22:18
Сашо
Регистриран потребител #4635
Регистриран: Tue Jan 18 2011, 10:10
Град: Shumen Town Criminal Squad
съобщения: 361
Да, ама ко да направим като човека дето се занимава с картите е само един единствен и всички по цял ден му пишат какво, къде и как искат... Вместо да направи няколко човека да му помагат той сам си върши работата и то когато има време, което е 2-3 пъти месечно... Няма как да стане.
Най-отгоре
Уебсайт
OHa3u TaM
Tue Jul 05 2011, 09:28
OHa3u TaM
Регистриран потребител #4608
Регистриран: Wed Nov 10 2010, 12:40
Град:
съобщения: 64
Това не е оправдание... Като се е хванал на хорото да го играе, и да си намери заместници.
Най-отгоре
Bored~!
Tue Jul 05 2011, 15:40
Регистриран потребител #4663
Регистриран: Fri Apr 08 2011, 18:06
Град: Kuystendil
съобщения: 11
Внимавайте щощ кат ви подкара Криси и няма може ви спасиме
Най-отгоре
[IVO]
Tue Jul 05 2011, 20:18
Регистриран потребител #4644
Регистриран: Thu Mar 03 2011, 19:18
Град: София/Хасквоо
съобщения: 29
PrEdAt0Ra написа ...

Да, ама ко да направим като човека дето се занимава с картите е само един единствен и всички по цял ден му пишат какво, къде и как искат... Вместо да направи няколко човека да му помагат той сам си върши работата и то когато има време, което е 2-3 пъти месечно... Няма как да стане.


Саше, тези неща са ми пределно ясни! Аз самия имам близо 10 сайта, които трябва да модерирам, обновявам, пълня с контент и тн. Ясно ми е, че админа е един и няма време, а предполагам вече и желание да се занимава ежедневно със сървърите и прищевките на хора, които смятат, че някой е длъжен да им прави Фън безплатно...

Просто споделяме, даваме идеи и се надяваме някой да бъдат реализирани Все пак сайта е жив, защото разни хора пишат в него...
Най-отгоре
Уебсайт
PrEdAt0Ra
Tue Jul 05 2011, 22:23
Сашо
Регистриран потребител #4635
Регистриран: Tue Jan 18 2011, 10:10
Град: Shumen Town Criminal Squad
съобщения: 361
И ти си много прав за това и аз се надявам скоро да назначи помощник, защото съм почти убеден, че му е писнало от нас
Най-отгоре
Уебсайт
OHa3u TaM
Tue Jul 05 2011, 23:23
OHa3u TaM
Регистриран потребител #4608
Регистриран: Wed Nov 10 2010, 12:40
Град:
съобщения: 64
Саше, на Митев ли се подмазваш хихихи
Най-отгоре
PrEdAt0Ra
Tue Jul 05 2011, 23:33
Сашо
Регистриран потребител #4635
Регистриран: Tue Jan 18 2011, 10:10
Град: Shumen Town Criminal Squad
съобщения: 361
Хохо, не просто съм съгласен с Ивчо.... А иначе всички на мене реват за всичко, после аз рева на Митев за вас и накрая аз го отнасям... :X:X:X По добре един помощник и това е...
Най-отгоре
Уебсайт
OHa3u TaM
Tue Jul 05 2011, 23:48
OHa3u TaM
Регистриран потребител #4608
Регистриран: Wed Nov 10 2010, 12:40
Град:
съобщения: 64
Нали знаеш, че се шегувам
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System