Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Компетентността на OHa3u TaM - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Компетентността на OHa3u TaM
Отиди на страница  1 2 3 [4] 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
OHa3u TaM
Sun Mar 24 2013, 20:10
OHa3u TaM
Регистриран потребител #4608
Регистриран: Wed Nov 10 2010, 12:40
Град:
съобщения: 64
Абе сега излезе, че 2 дена си пишем на неподходящите хора ли хахахахаа. Щото ти понеже сам каза, че не си човека. И кое за тебе е не явен хак. И колко пъти игра в гг да казваш, кви хакове има??? Ако вие двамата имате нещо против мен и целите да ми вземете правата направете го, на мен ми е ясна цялата система в Рони. Ясно ми е кой с кого ходи на бира, кой с кого си пие кафето сутрин и дори кой с кого ходи за риба.

[ Редактирано Sun Mar 24 2013, 20:12 ]
Най-отгоре
Battleman
Sun Mar 24 2013, 20:12

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Имайки предвид, че двама главни имат такова мнение, не трябва да се говори веднага за шуробаджанащина. Причината, поради която сме с такива мнения е, че като такива, ние получаваме оплакванията от играчите. Повечето, които са писали по темата сериозно и са подкрепили админа са честно казано, приятелчета с нея. Другите активни, с големите усти пък мълчат. Единствен Нисмо си каза думата като истински играч на Ро-Ни и абсолютно коректен като админ.

По темата за ГГ - повечето работи, които въпросният админ изискваше, са постоянно добавяне на карти. Съществени решения, като как да се оправят проблемите с крашването, нямаше. Друга причина класика да стои пълен е, че има админи, които си цъкат там и се грижат за него. Проблемът на ГГ е, че там няма желание за игра от свестни администратори. Освен Чебуратора, май друг не виждам. Това ме навежда на мисълта, че колкото и да си мисли админът, че е добър, явно не е така, поради причината, че не може да пази сървъра чист от хакери.

[ Редактирано Sun Mar 24 2013, 20:14 ]
Най-отгоре
OHa3u TaM
Sun Mar 24 2013, 20:16
OHa3u TaM
Регистриран потребител #4608
Регистриран: Wed Nov 10 2010, 12:40
Град:
съобщения: 64
Имайки предвид, че двама главни имат такова мнение, не трябва да се говори веднага за шуробаджанащина. Причината, поради която сме с такива мнения е, че като такива, ние получаваме оплакванията от играчите.


Доказателствата къде са????
И защо няма админи, играещи в гг, задай си тоя въпрос.
Най-отгоре
Battleman
Sun Mar 24 2013, 20:20

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
OHa3u TaM написа ...

Имайки предвид, че двама главни имат такова мнение, не трябва да се говори веднага за шуробаджанащина. Причината, поради която сме с такива мнения е, че като такива, ние получаваме оплакванията от играчите.


Доказателствата къде са????
И защо няма админи, играещи в гг, задай си тоя въпрос.



Ще ги имаш, в скоро време.
Защото не е привлекателен.

А ние си чакаме демата на не толкова явните хакери, които си хващала.

ПП: Не ме дразниш ти като личност, а и темата не е за това. Знаеш, че в сървъра се шегувам от време на време с теб. Дразни ме некомпетентността ти. И въпреки цялото си желание да помогнеш на този мод, съществени решения не даваш. Както казах, едни карти няма да замажат положението - класика седи само с 3-4 различни карти от дифолтските.
Най-отгоре
OHa3u TaM
Sun Mar 24 2013, 20:20
OHa3u TaM
Регистриран потребител #4608
Регистриран: Wed Nov 10 2010, 12:40
Град:
съобщения: 64
Абе ти имаш ли идея колко пъти съм писала, че в продължение на месеци сървъра, дава няква грешка и изхвърля от игра вс играчи. Не нямаш таква идея, щото влизаш само да се заяждаш. Имаш ли идея, че точно тогава, когато даваше тая греша, гг умря. Правете квото искате. Тоя му се оплакал оня му се оплакал, алооо как само на вас двамата ви се оплакват, зад компа сте силни ясна ми е цялата система ви казах в Рони.
Най-отгоре
OHa3u TaM
Sun Mar 24 2013, 20:23
OHa3u TaM
Регистриран потребител #4608
Регистриран: Wed Nov 10 2010, 12:40
Град:
съобщения: 64
Специално на на вас двамата нещата са лични като гледам относно мен. Казах ви правите кавото пожелаете. Мисля тва да ми е последния пост. Жалко, че прогонихте всичките си жени от сървъра.
Най-отгоре
Battleman
Sun Mar 24 2013, 20:24

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Моме, без лични нападки моля.

Както писах и в предишния си пост - ти конкретни решения не си давала!
Най-отгоре
OHa3u TaM
Sun Mar 24 2013, 20:30
OHa3u TaM
Регистриран потребител #4608
Регистриран: Wed Nov 10 2010, 12:40
Град:
съобщения: 64
Момко до ся не съм нападала никого, мн пъти си влизал с др никове, и си видял как се държа с хората. Просто нещо те притеснява и само ме нападаш. Влязах за друго, че забравих - Остана ви Зори пазете си я, те е мн компетентна, миналия път доста буквички и дадохте.
Айде със здраве.
Най-отгоре
LATINO
Sun Mar 24 2013, 20:30
Регистриран потребител #4753
Регистриран: Mon Apr 18 2011, 20:50
Град: Бургас
съобщения: 10
[По темата за ГГ - повечето работи, които въпросният админ изискваше, са постоянно добавяне на карти. Съществени решения, като как да се оправят проблемите с крашването, нямаше. Друга причина класика да стои пълен е, че има админи, които си цъкат там и се грижат за него. Проблемът на ГГ е, че там няма желание за игра от свестни администратори. Освен Чебуратора, май друг не виждам. Това ме навежда на мисълта, че колкото и да си мисли админът, че е добър, явно не е така, поради причината, че не може да пази сървъра чист от хакери.

Не беше само добавянето на карти а също така и да се сложат точки само че нямаше кой да ги сложи аз ли или вие. Защото имаше само 2 ГГ които бяха така RO-NI и още 1 и бяха фул. И след като почна да исхварля при бърза стрелба с пистолет и докладвахме за проблема ама никой нищо не направи и ГГ умря и скоро като гледам и класика е натам.
Най-отгоре
Nismo.dll
Sun Mar 24 2013, 21:09
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
И кое по точно му е натам на класика като всеки божи ден от 4 и половина години влизам там и не можеш да си намериш място ?
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 [4] 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System