Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Помощ / ghost-a има нужда от подобрения - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
ghost-a има нужда от подобрения
Отиди на страница  [1] 2 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
badbichez
Thu Sep 05 2013, 19:15
Гост
[b]Ако искате да подобрите начина на игра в този мод вземете пример от GHOST-а в CS SECTOR BG
Като за начало полицаите трябва да имат неограничени патрони.
2-ро на терориста не му е нужна чак толкова много кръв (max 450).
3-то може би bhop-a на терориста да се подобри както и неговата скорост.
4-то картите със заложници не са чак толкова интересни, заменете ги и премахнете картата с едно място за залагане на c4
Приключвам с това, че ще е супер ако въведете FREE SHOP идентичен на този в SECTOR.

Благодаря за отделеното внимание


Най-отгоре
Watch me!
Thu Sep 05 2013, 20:32
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
само да кажа играя от 3+години тука гост
неограничени патрони НЕ НЕ и НЕ защото таканаречените "ПРОТА" перът на посоки и не е интересно (секи знае че като играе разумно дори да е пълен сървара със играчи ще намери начин да ги изхаби равномерно)
кръвта на госта е точна
за картите със заложници има и хубави има и не чак толкова хубави
а за шоп не ми се говори защото играта става никаква това е отвратително нещо като съм играл във тоя сървър 3-4 пъти и не ми хареса
това си е нормален гост и нека да остане такъв!!!
П.с. питам сумати стари играчи що не влизат а те ми казват щото няма хора е как да стане като никой не влиза да има хора за да видят че има и да влязат
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Thu Sep 05 2013, 22:34
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Edit by Aleksandrovv&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by AJIeKcaHgpoB&lt;/p&gt;

[ Редактирано Fri Sep 13 2013, 01:02 ]
Най-отгоре
fearleSS
Thu Sep 05 2013, 22:47
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
[quote]
[b]Ако искате да подобрите начина на игра в този мод вземете пример от GHOST-а в CS SECTOR BG
Като за начало полицаите трябва да имат неограничени патрони.
2-ро на терориста не му е нужна чак толкова много кръв (max 450).
3-то може би bhop-a на терориста да се подобри както и неговата скорост.
4-то картите със заложници не са чак толкова интересни, заменете ги и премахнете картата с едно място за залагане на c4
Приключвам с това, че ще е супер ако въведете FREE SHOP идентичен на този в SECTOR.

Благодаря за отделеното внимание



[/quote1378410217]

Защо трябва да е 1 към 1 със друг сървър?
1 - по-добре при убийство със хс да му въстанови патроните, както при бф2 сървъра.
2 - за кръвта не знам, както прецените.
3 - за това съм пас
4 - най-лесно хората които играят най-често във този сървър, да си пишат във скайп или ЛС и да направят списак със определен брой карти.
5 - не знам какъв е магазина във сървъра, но ако бъде намерен плъгин подобен или да се редактира за да има баланс, може би.. Но не ми идва на ум какво може да се продава, за този вид мод -_-

Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Fri Sep 06 2013, 00:40
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Само не разбрах, защо да не сравняваме сървъра с някой на по високо ниво, при положение, че и ти искаш нещо от друг сървър в който си играл?
Най-отгоре
soak
Fri Sep 06 2013, 12:25
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Играчи не влизат не заради липсата на гъзарийки и прояие, играчи не влизат заради поправените бъгове в мода.

В нашите сървъри със Software mode, духовете не се виждат както и докато натискат TAB или ALT. Нещо, което сървърите с по-високо ниво още имат...
Най-отгоре
Уебсайт
4eburat0r
Fri Sep 06 2013, 13:20
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
В госта рядко влизам, но ето малко предложения:
Вкарайте ботове и в този сървър - колкото и да е в бф2 като има ботове от време на време влизат хора. Пък и ще е интересно да те гонят невидими ботове
Отновно кръвта на T - ако има как си добавете да връща кръв при правене на демидж - както е на бф2.
Най-отгоре
Watch me!
Fri Sep 06 2013, 13:57
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
4eburat0r написа ...

В госта рядко влизам, но ето малко предложения:
Вкарайте ботове и в този сървър - колкото и да е в бф2 като има ботове от време на време влизат хора. Пък и ще е интересно да те гонят невидими ботове
Отновно кръвта на T - ако има как си добавете да връща кръв при правене на демидж - както е на бф2.

Това със ботовете съм го мислил мо мисля че те са настроени така че дори да сме невидиме те ще ни намират не съм сигурен
Най-отгоре
NightRipper
Fri Sep 06 2013, 15:43
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Soak си каза думата - нашият Ghost Mod сървър се отличава от всички останали с това, че е позволено да се играе на Software Mode, а призраците се виждат както и би трябвало да се виждат. (доколкото при конкурентните Ghost Mod сървъри е просто забранено да играеш на Software Mode)

Другото което ни прави единствени е това, че докато си призрак и някой започне да те стреля не замръзваш във въздуха, при което е почти невъзможно да оцелееш.

Гъзариики от сорта на магазинчета, от които можеш да си купиш 250HP докато си CT - абсурд!

Идеята за ботовете - твърдо ПРОТИВ. Всеки втори ранкер ще играе по цяла нощ да избива ботовете, за да си прави Stats в /top15.

Аз съм ПРОТИВ всичките идеи, изказани по-горе.


l0r написа ...

Искам да предупредя, всички други Потребители на Ro-Ni - да не правят предложения, които намесват други вериги!!!!!!
Най-отгоре
Уебсайт
Watch me!
Fri Sep 06 2013, 18:35
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
NightRipper написа ...

Soak си каза думата - нашият Ghost Mod сървър се отличава от всички останали с това, че е позволено да се играе на Software Mode, а призраците се виждат както и би трябвало да се виждат. (доколкото при конкурентните Ghost Mod сървъри е просто забранено да играеш на Software Mode)

Другото което ни прави единствени е това, че докато си призрак и някой започне да те стреля не замръзваш във въздуха, при което е почти невъзможно да оцелееш.

Гъзариики от сорта на магазинчета, от които можеш да си купиш 250HP докато си CT - абсурд!

Идеята за ботовете - твърдо ПРОТИВ. Всеки втори ранкер ще играе по цяла нощ да избива ботовете, за да си прави Stats в /top15.

Аз съм ПРОТИВ всичките идеи, изказани по-горе.


l0r написа ...

Искам да предупредя, всички други Потребители на Ro-Ni - да не правят предложения, които намесват други вериги!!!!!!


ама то като са ботове не зачита киловете за топа такаче както каза нека да се бъхтят по цяла нощ:D поне да има хора &lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Watch me!&lt;/p&gt;

[ Редактирано Fri Sep 06 2013, 18:37 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System