Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Оплакване от админ SoGooD - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от админ SoGooD
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
xBs` PomPa man
Thu Jul 09 2015, 12:04
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Слаб, играчът с нож винаги е опасен, може да се обърне и да ти вкара един headshot и е взел картата. Няма значение на колко кръв е. Тези, които не могат с ножа си правят нещата възможни по силите, за да победят. Нека те светна само, в CS:GO има официален GunGame, макар кръстен Arms Race, ако паднеш от високо и умреш, следва сваляне на ниво. Аз лично съм абсолютно против това самоубиване. Когато аз съм на нож и ме гонят обичайните индивиди не гледам да умра, ами да ги заколям, дори това да включва 15 обиколки на мапа, дори да съм на 1 удар с ножа. И знаеш ли, мапа е мой в 90% от случаите, в които играя.
Не смятам, че е правилно да се самоубива, в момента не се сещам дали го имаше в правилата това.
Но, Слаб, в крайна сметка отново се изказваш неподготвен. Това, че е част от играта, съм го чувал толкова много пъти, а идвайки от теб, седи като вметнат израз, без значение.

Не съм гледал демото, няма и да го гледам.
ВИНАГИ има алтернативи на това самоубийство. ВИНАГИ може да се избегне със съвсем малко повече мисъл, вложена в играта.
Най-отгоре
~~~~~Faster~~~~~
Thu Jul 09 2015, 14:39
.
Регистриран потребител #9189
Регистриран: Tue Jul 07 2015, 16:51
съобщения: 94
N.O.G.O. не го интересува банът , а езикът на администратора . Винаги ще има провокиращи с държанието си играчи , но вие сте хората които трябва да поддържате добрия тон в сървърите. Тъй като N.O.G.O. уважава админите не отговори на убидата с яд и други обиди , но и N.O.G.O. иска да поясни , че не се е убидил ,но друг играч ще се убиди и ще почне да нарежда , което означава , че ако аз бях такъв тип играч админа ме е провокирал с думата си а той си я каза точно с тази цел защото се ядоса и по същата причина беше бана ,но пред главните нека казва каквото иска и двамата знаем , че ми се раздразни. N.O.G.O. не се сърди за бана дори му стана забавно , а и взе картата след като бана изтече , но N.O.G.O. не му хареса , че админ се опита да го убиди . Ето за това има и оплакване.
Най-отгоре
Draganov
Thu Jul 09 2015, 15:12
Регистриран потребител #9095
Регистриран: Fri Feb 06 2015, 18:43
съобщения: 63
Draganov вярва, че не трябва да се провокирате един друг, все пак сте колеги и не трябва да има такива тъпи теми.
Най-отгоре
SoGooD
Thu Jul 09 2015, 15:56
Deni
Регистриран потребител #8797
Регистриран: Thu Jun 26 2014, 18:08
Град: Винкел City
съобщения: 132
SoGooD не вярва на глупостите ти и не знае защо постоянно сменяш никове за интриги Батъл ако решиш махай ми правата ако ли не слагай ключ че Слабия може да се изкаже отново неподготвен
Най-отгоре
~~~~~Faster~~~~~
Thu Jul 09 2015, 16:14
.
Регистриран потребител #9189
Регистриран: Tue Jul 07 2015, 16:51
съобщения: 94
N.O.G.O. не е и очаквал да се изправиш и да си признаеш , че всичко стана от яд към него , но и той моли за ключ на темата , че спама стана голям
Най-отгоре
SoGooD
Thu Jul 09 2015, 16:37
Deni
Регистриран потребител #8797
Регистриран: Thu Jun 26 2014, 18:08
Град: Винкел City
съобщения: 132
Само кажи за какво би трябвало да ме е яд че не мога да проумея
Най-отгоре
Draganov
Thu Jul 09 2015, 18:47
Регистриран потребител #9095
Регистриран: Fri Feb 06 2015, 18:43
съобщения: 63
Много ми напомняш на някого с тия запетаи и с постоянните теми за оплаквания
Най-отгоре
Imperatora
Thu Jul 09 2015, 20:15

Регистриран потребител #9021
Регистриран: Sun Nov 30 2014, 15:10
съобщения: 71
Но никъде няма обяснение, защо се самоубиваш, в никой сървар няма такива прота :Д може би самоубийството е свързано с това 3-то лице единствено число &lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Imperatora&lt;/p&gt;

[ Редактирано Thu Jul 09 2015, 20:17 ]
Най-отгоре
CBaJleH
Thu Jul 09 2015, 20:51
Гост
Държанието на админа не е на компетентното ниво, което се очаква от него. Но действията на играча са провокиращи и не мисля че има право да се оплаква. Ще отнеса темата до някой главен, за да обсъдим дали ще има санкции към админа.

П.С. Ако мислиш че като говориш в3-то лице за себе си си инъересен, не си!
Най-отгоре
Battleman
Thu Jul 09 2015, 21:57

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Според обстоятелствата, админът не е направил нищо лошо.

Laming е точната причина за бана. За лейминг се банва, когато е в разрез с правилата на ИГРАТА, а не с правилата на сървъра.

Кратка формулировка е когато правиш нещо тъпо, с което печелиш само раздразнение от страна на другите играчи, разваляйки нормалната игра.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System