Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Хора с едно ИП в различни отбори. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Хора с едно ИП в различни отбори.
Отиди на страница  1 2 [3] 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
AJIeKcaHgpoB
Tue Nov 10 2015, 00:34
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Ванче, защо трябва да ходя спектатор, за да хвана нещо ако има проблем? Това ли е начина, да ти докажа, че си върша работата. Играя тази игра от 12 години, считам се за достатъчно опитен във всяко едно отношение.
Тази тема сама по себе си, е само и единствено, против мен самият.. не е тук за да обвинят или накажат друг. Не случайно я пуснах. И да жегна ме, въпросния коментар.

Баттъл първата и основната причина, да не са от един отбор, защото сървъра не им позволява. Няма как при някакво равенство, да влезнат 3ма в един отбор. Дори да ги предупредим, дори да им кажем за това правило, те са безсилни, освен да стоят и да чакат някой някога да излезе. А когато ние трябва да ги наместим, значи да убием няколко човека и да им сменим отборите. Което е достатъчно неприятно и за хората с едно ИП и за човекът на когото ще сменим отбора, за да могат въпросните еднакви ип-та да ги намърдат в един отбор.


Кажи ми, че съм длъжен да ги разпределя ръчно и ще го правя! Пък щом това е политиката на Ро-Ни, няма да ме вълнува дали бягат след това.

В противен случай, това правило трябва да се махне, защото не е никак обмислено, а просто добавено в следствие от някогашна случка.

И моето мнение: Ако те си подсказват по скайп, както на всички ни е ясно, това е равносилно на wall hack и ще се наказва по същия начин. Демо и Бан.
Най-отгоре
Official`HardAss
Tue Nov 10 2015, 09:16
Гост
Единственото нещо, което намерих е това link вие преценете дали ще вържи работа или не.
Най-отгоре
Battleman
Tue Nov 10 2015, 13:35

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Александров, това правило няма как да се махне, защото когато се наложи да се банне някой за тази причина и след това се оплаче, няма да може да се докаже, че е виновен "защото го няма в правилата". Действайте според усета си и ситуацията.

Edited by Battleman



[ Редактирано Tue Nov 10 2015, 13:35 ]
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Fri Nov 27 2015, 20:52
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Има как да се махне. Първо да отбележа, че не е задължително, ако си подсказват да са с едно и също ИП, тогава също ако се олачат, няма как да докажем, че са нарушили правилата, тогава какво правим?
Условието да играят от един отбор е излишно, след като в правилата пише, че е забранено подсказването.
И вдигането на ранк, явно е забранено само, ако са с едно и също ИП. Ами, ако не са едно едно ИП е позволено?

Съгласен съм, че правилата няма как от веднъж да станат идеални, перфектни. Но искам мнението на всички и когато нещо не ни изглежда правилно, да го поправяме.
Най-отгоре
CBaJleH
Fri Nov 27 2015, 22:21
Гост
Главния администратор се изказа, мисля че всякакъв вид констатация е излишен.
Най-отгоре
admin
Fri Nov 27 2015, 23:33

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
AJIeKcaHgpoB написа ...


Кажи ми, че съм длъжен да ги разпределя ръчно и ще го правя! Пък щом това е политиката на Ро-Ни, няма да ме вълнува дали бягат след това.

В противен случай, това правило трябва да се махне, защото не е никак обмислено, а просто добавено в следствие от някогашна случка.

И моето мнение: Ако те си подсказват по скайп, както на всички ни е ясно, това е равносилно на wall hack и ще се наказва по същия начин. Демо и Бан.



Съгласен съм с Александров.
Не може да фанеш и да местиш хората , първо е адска загуба на време и нерви , второ НЕ би трябвало някой на сила да те бута някъде щото така иска той. Сървъра сам решава кого да премести и въпросния ПЛъгин който много от вас не харесваха ,че се грижеше за баланса на играта.

Ако някой му подсказват, то банвате тоя на който му говорят. реално той е човека който знае кой къде е.
Паралено ще пострадат и другите.

Мое мнение. Прекалено по сериозни неща има за правене и наблюдаване от колкото да се следи кой с какво ип е.

аз лично имам по над 200 човека който излизат зад един адрес, ко прайм ?
да не давам на никой от тях да играе ? Прави се демо и се банва.
После кво ще докажеш и какво не е съвсем друга схема.
Слагате бана за определно време и така .
+ това има и други начини за банване. осен амх банса

Живота е толкова прост а вие си го правите толкова сложен .
Гледай си играта , банвай, ритай виновника и толкова.

Добър вечер btw
Най-отгоре
admin
Fri Nov 27 2015, 23:41

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
имах такъв плъгин някъде.. трябва да го потърся. за еднаквите ип-та
Най-отгоре
Battleman
Sun Nov 29 2015, 16:07

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Александров, по презумпция, никога никого не съм карал постоянно да проверява листа с играчите. Аз дори и не поглеждам, докато не се усъмня. И след като установя съвпадащи IP-та на съмнителния с друг играч, прилагам правилото.

Ако не установя нищо нередно с ИП-тата, но все пак виждам съмнителна игра, банвам според причината. Ако играчът в последствие се оплаче и каже, че ползвал скайп, ТС и др. Просто сменям рийзъна на Observing, променям времето на бана и толкоз.

Всичко в правилата е вързано, просто трябва да се научите да наказвате според вашата ОБЕКТИВНА преценка.
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Sun Nov 29 2015, 21:05
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Аз съм по същия начин, тази тема я пуснах, защото ми направиха забележка, че не си върша работата.
Давам за пример Слаб-хоме, който напълни форума с глупости за хора с еднакви ИП-та. Просто самото правило подвежда всички, не толкова опитни администратори и те взимат крайни мерки, без да са необходими.

И ако сложим плъгина, който митев предложи, вече искате не искате правилото няма да има място тук.

Battleman написа ...

Александров, по презумпция, никога никого не съм карал постоянно да проверява листа с играчите. Аз дори и не поглеждам, докато не се усъмня. И след като установя съвпадащи IP-та на съмнителния с друг играч, прилагам правилото.

Ако не установя нищо нередно с ИП-тата, но все пак виждам съмнителна игра, банвам според причината. Ако играчът в последствие се оплаче и каже, че ползвал скайп, ТС и др. Просто сменям рийзъна на Observing, променям времето на бана и толкоз.

Всичко в правилата е вързано, просто трябва да се научите да наказвате според вашата ОБЕКТИВНА преценка.

Най-отгоре
admin
Tue Dec 01 2015, 23:52

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
та вече е за ключ ако нема ко да се каже..

ще потърся плъгина за Fade to black на екран на хора с едно и също ип/.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System