Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Малко смях да има :) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Малко смях да има :)
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
HeoPueHTuPaHa
Wed Nov 09 2016, 10:54
Регистриран потребител #9075
Регистриран: Sun Jan 11 2015, 17:56
Град: София
съобщения: 44
Вчера в Детската градина Спас удари двама-трима Два терора Качулати Пуцат с Автомати Днеска Геймърката млада ни устрои тя засада Зад кашонче ни издебна Всичките ни ебна. Две кашета мързеливи зад кашонче са се скрили Гръмна флашка във лицето гризнаха дръвцето. Хитра Контра пак се скрила на таван се притаила Ламерският пак трещи Падат сумати глави. Слънчев Пикник край реката Контри дебнат във водата Първи взеха ни със Данчо После Крум и Панчо. Днеска рано от зарана Аз Терор реших да стана. Мама, Татка със Граната Лепнах за стената. Над прашасали полета пеят траурни звънчета Shadow с М-ката намина Контрата загина. Сам На Dusta Бомба Слагам и за HELP аз призовавам А пък Контрите налазват и ме пак прегазват. Няма кинти във Хазната връткам Дезърт във ръката Двама-трима падат мъртви ние сме безсмъртни. Терориста тоз тъпак пуснал си е мазен Хак Взема трима, Взема пет Маже всички ни наред Ламерите пак нахлуха сеят в сървара разруха Хаковете са пуснали Тъпите Педали. Все ме вземат през стената и ме Пуцат във Главата Писна ми да съм умрел Вземи тоя Shift и Del

Ако решите, че не ви харесва го изтрийте
Най-отгоре
~~~~~Faster~~~~~
Fri Nov 11 2016, 21:03
.
Регистриран потребител #9189
Регистриран: Tue Jul 07 2015, 16:51
съобщения: 94
тоя пост ма кара си пусна цс-а &lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by DARK WOLF&lt;/p&gt;

[ Редактирано Fri Nov 11 2016, 21:04 ]
Най-отгоре
SoGooD
Sun Nov 13 2016, 19:48
Deni
Регистриран потребител #8797
Регистриран: Thu Jun 26 2014, 18:08
Град: Винкел City
съобщения: 132
Най-отгоре
CBaJleH
Sun Nov 13 2016, 21:05
Гост
я издай албум, че искам още
Най-отгоре
HeoPueHTuPaHa
Wed Nov 16 2016, 12:15
Регистриран потребител #9075
Регистриран: Sun Jan 11 2015, 17:56
Град: София
съобщения: 44
CBaJleH, не е лично творчество Намерих го в нет-а и реших, че е забавно
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System