Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Нужда от помощ. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Нужда от помощ.
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
MetalGenocide
Sat Apr 17 2010, 04:01
Гост
От 3-4 дена сам се регистрирал в тези сървари и немога да вляза.
Дава ми грешка: Host error: UserMsg : Not present on client 56.
По форуми обикновено има тема "sticky" или нещо подобно, която, стъпка по стъпка, обяснява какво се прави. Изчетох почти целия форум и не намерих нещо подобно. Някои би ли ми обяснил или насочил?
Най-отгоре
4uka4 nadomnik
Sat Apr 17 2010, 09:04
snuri
Регистриран потребител #1016
Регистриран: Fri Feb 06 2009, 14:35
съобщения: 16
Изтеглиси CS Mega edition от Замунда и няма да имаш проблеми само тука ли неможеш да влезеш?
Най-отгоре
[X]aboutme
Sat Apr 17 2010, 17:33
Гост
Ще ти давам съвет , като ти даде грешка каквото и да е игра , програма , операционната систеама -> coppy/paste в гугъл и четеш как се премахва проблема..
Най-отгоре
MetalGenocide
Sat Apr 17 2010, 18:47
Гост
4uka4 : Другаде нямам, ще пробвам от замундата, 10х.

aboutme : Не се обиждай но, при положение че като на човек му се играе и има проблем, пита за помощ. В саита/форума на тези които са пуснали сарвара. А като доида тук, ти сега ми казваш "ходи другаде/има гоогле", малко неуместно ми се струва.
Най-отгоре
МВР СОБТ
Sat Apr 17 2010, 19:30
Гост
да неумственое не само на еб ти се струва така
Най-отгоре
MetalGenocide
Sat Apr 17 2010, 21:16
Гост
От замундата трагна. Много благодарско.
Най-отгоре
[X]aboutme
Sat Apr 17 2010, 22:11
Гост
MetalGenocide написа ...

4uka4 : Другаде нямам, ще пробвам от замундата, 10х.

aboutme : Не се обиждай но, при положение че като на човек му се играе и има проблем, пита за помощ. В саита/форума на тези които са пуснали сарвара. А като доида тук, ти сега ми казваш "ходи другаде/има гоогле", малко неуместно ми се струва.

ОМГ , не ти забранявам да постваш бе човек аз искам да ти помогна , криво си ме разбрал ... казвам ти как да научиш доста неща , зашото явно двамата с МВР-то не знаете , че гугъл е сайт , който може да ви безкрайно много , и крайно време е всеки да се възползва от това , в интерес на другите , а и в твой , което е най-важното , както искай ме разбирай.
Най-отгоре
МВР СОБТ
Sat Apr 17 2010, 22:56
Гост
[X написа ...
aboutme]
MetalGenocide написа ...

4uka4 : Другаде нямам, ще пробвам от замундата, 10х.

aboutme : Не се обиждай но, при положение че като на човек му се играе и има проблем, пита за помощ. В саита/форума на тези които са пуснали сарвара. А като доида тук, ти сега ми казваш "ходи другаде/има гоогле", малко неуместно ми се струва.

ОМГ , не ти забранявам да постваш бе човек аз искам да ти помогна , криво си ме разбрал ... казвам ти как да научиш доста неща , зашото явно двамата с МВР-то не знаете , че гугъл е сайт , който може да ви безкрайно много , и крайно време е всеки да се възползва от това , в интерес на другите , а и в твой , което е най-важното , както искай ме разбирай.


омг това го знаем за гоогал такаче..не говори чак такива простотии
Най-отгоре
[X]aboutme
Sat Apr 17 2010, 23:37
Гост
МВР СОБТ написа ...

[X написа ...
aboutme]
MetalGenocide написа ...

4uka4 : Другаде нямам, ще пробвам от замундата, 10х.

aboutme : Не се обиждай но, при положение че като на човек му се играе и има проблем, пита за помощ. В саита/форума на тези които са пуснали сарвара. А като доида тук, ти сега ми казваш "ходи другаде/има гоогле", малко неуместно ми се струва.

ОМГ , не ти забранявам да постваш бе човек аз искам да ти помогна , криво си ме разбрал ... казвам ти как да научиш доста неща , зашото явно двамата с МВР-то не знаете , че гугъл е сайт , който може да ви безкрайно много , и крайно време е всеки да се възползва от това , в интерес на другите , а и в твой , което е най-важното , както искай ме разбирай.


омг това го знаем за гоогал такаче..не говори чак такива простотии



Оф , човек ти май си чешеш пръстите само , много си противоречиш , прочети си поста горе , в който казваш , че гоня хората от форума ...
Най-отгоре
4uka4 nadomnik
Sun Apr 18 2010, 11:14
snuri
Регистриран потребител #1016
Регистриран: Fri Feb 06 2009, 14:35
съобщения: 16
проблема е бил решен няма нужда да се драчите
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System