Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Проблем със Свалянето на maps - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем със Свалянето на maps
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
ZFPuhi
Wed May 05 2010, 16:16
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Понеже имам някакъв проблем със свалянето на картите и като тръгне да ми зарежда стига до кеширане на ресурсите когато ако е нов мап трябва да тръгне да ми го сваля ме Изхвърля от играта ще можели да сте така добри да предоставите едни РАР-чета на Маповете по - сървари т.е.
WarcTFT.rar
GunGame.Rar
и т.н. защото незнам какъв е проблема обаче го тествах на 3 Контра страйка и ... да не казвам лоша дума си налагам цензура ^^ Благодаря Предварително!
Най-отгоре
Уебсайт
Feel the mood! { }
Wed May 05 2010, 18:06
Гост
Като имаш проблем или не ти сваля мапа, влизаш примерно в cs-bg.info пишеш името на мапа и го сваляш... Не е толкова трудно.

[ Редактирано Wed May 05 2010, 18:06 ]
Най-отгоре
ZFPuhi
Wed May 05 2010, 18:12
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Примерно ама като имаш ето този проблем
"Информация

Вие сте перманентно изгонен от този форум.

Моля свържете се с администратора за повече информация.

Причина: ZfPuhi - copying

Бан по IP адрес."
А този Copying е за 1 Снимка която я преправих с по-хубави неща и тея веднага копи викат ... и за т'ва ме баннаха ... Ще е хубаво Ако тези Мапове ги има на рарчета тук защото няма само да излизам и да влизам в нета да свалям карти то така ще загубя 5 мин влизане търсене сваляне и т.н.
Най-отгоре
Уебсайт
Feel the mood! { }
Wed May 05 2010, 18:17
Гост
Еми аз мога да ти предложа този вариант, но щом не ти допада говори с Митев, Соак или някой др от главните админи
Най-отгоре
grrrr
Wed May 05 2010, 18:22
Les Fils Du Vent
Регистриран потребител #3739
Регистриран: Fri Apr 30 2010, 21:00
съобщения: 18
Влизаш тук и си намираш каквото ти трябва.
Най-отгоре
ZFPuhi
Wed May 05 2010, 18:40
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
phenomenaL аз от там тегля обаче просто през 10-15 мин (в гънг гейма ако си) Да трябва да търся мапа да губя 2 мин в търсене 2 във влизане да го закраглим 5 (1 мин за свалянето) Место Някой да напише примерно votemap да види картите да ги копира да ги сложи в 1 рар и да ги плесне във форума пък може и после да се качат във Файлове за сваляне
Най-отгоре
Уебсайт
Feel the mood! { }
Wed May 05 2010, 18:58
Гост
Всъщност идеята на ZFPuhi е доста добра. Допада ми. Ще е добре ако се направи наистина, защото и аз имам проблеми примерно сега hns_mie мапа го имам имам и awp_rooftops, но така и така не ме пуска да играя когато е hns_mie и тва ужасно мн ме нерви!
Най-отгоре
ZFPuhi
Wed May 05 2010, 19:42
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Feel the mood! { } написа ...

Всъщност идеята на ZFPuhi е доста добра. Допада ми. Ще е добре ако се направи наистина, защото и аз имам проблеми примерно сега hns_mie мапа го имам имам и awp_rooftops, но така и така не ме пуска да играя когато е hns_mie и тва ужасно мн ме нерви!

Колко лесно си промени мнението когато и ти имаш вече проблем ^^
Най-отгоре
Уебсайт
Feel the mood! { }
Wed May 05 2010, 20:22
Гост
Дам . Но немога да направя нищо по въпроса тук могат да направят нещо: Mivet,soak,Battleman, BreathTaker , дано да го напрпавят
Най-отгоре
МВР СОБТ
Wed May 05 2010, 22:10
Гост
теглите мапове от фпс банана няма лошо но вижте маповете на ро-ни ги няма в интернет примерно deathrun_bwa1,deathrun_grayfield мн добър мап<от каде ще ги изтеглите ???
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System