Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Цветът на кръвта - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Цветът на кръвта
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
[♠]Shadow Hunter
Fri May 14 2010, 19:00
||||S.W.A.T. <(--)=
Регистриран потребител #2429
Регистриран: Wed Oct 14 2009, 20:32
Град: Koстинброд
съобщения: 57
Цветът на кръвта по стените и подът ми се промени,стана като онзи от зомбитата от Halflife (1.5/1.6) ето и снимка -> de_dust20009.bmp. А вище как беше преди -> de_dust2_20060006.bmp искам пак да си е така,ако някои знае как да го оправя, помогнете моля.
Най-отгоре
[♠]Shadow Hunter
Sat May 15 2010, 12:24
||||S.W.A.T. <(--)=
Регистриран потребител #2429
Регистриран: Wed Oct 14 2009, 20:32
Град: Koстинброд
съобщения: 57
Пичове било е елементарно говорих с един приател махнете тикчето от Content Lock >> content.PNG << защото това създава някаква директория Cstrike_vl в директорята на играта, в която отделно си има user.cfg,custom.hpk и config.cfg . При мен се оправи след като го махнах : ) >> cs_italy20004.bmp << Благодаря ви все пак за помоща.
Най-отгоре
The Effect
Sun Jun 13 2010, 23:18
Гост
[♠ написа ...
Shadow Hunter]
Пичове било е елементарно говорих с един приател махнете тикчето от Content Lock >> content.PNG << защото това създава някаква директория Cstrike_vl в директорята на играта, в която отделно си има user.cfg,custom.hpk и config.cfg . При мен се оправи след като го махнах : ) >> cs_italy20004.bmp << Благодаря ви все пак за помоща.

Направих го обаче да му се невиди немога да сменя паса... дава ми че ми иска пас а аз не съм слагал? Следователно немога да махна тъпото тикче.. Преинсталнах ЦС - нищо ПОМОЩ!!!
П.С. Много ме дразни наистина помогнете...
Най-отгоре
С О Б Р
Mon Jun 14 2010, 13:54
Гост
Ако някой играе "Контра-Удар" от твоят компютър питай го дали е слагал пас или е пипал нещо в краен случей преинсталираи си "Контрата"
Най-отгоре
The Effect
Mon Jun 14 2010, 22:57
Гост
Апф... и сега кво тоя цс ми от сайта (този) така че някой да каже паса ако не да му режа кабела за нета
Най-отгоре
С О Б Р
Mon Jun 14 2010, 23:55
Гост
Той си я е преинсталирал ако неразбра ......... а пасс който е качил играта сиг той е слагал пас ..
Таква като тебе много ме дразнят ти малумен ли си къв си "The Effect"С него говоря той маи не си я е преинсталирал като гледам.. Ебати идиота мазен гаден ...

[ Редактирано Tue Jun 15 2010, 00:06 ]
Най-отгоре
TransLucenT
Tue Jun 15 2010, 01:30
Stanchev ™
Регистриран потребител #1756
Регистриран: Fri Jun 26 2009, 12:37
Град:
съобщения: 233
И на мен цс-са ми е от сайта ... Тикчето на тази опция го няма ... Сложих го , написах и на 2-та реда 12345 След което го махнах и написах пак 12345 за пасс. Незнам дали ще ти помогне това инфо ... Ако не си пробвал също може да сложиш 1 пач и т.н
Най-отгоре
Уебсайт
The Effect
Tue Jun 15 2010, 21:21
Гост
Мне не става....Благодаря ти! Друг начин някой да каже?
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System