Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Bizona ! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
P.Zdravchev
Fri Sep 10 2010, 23:41
Petur
Регистриран потребител #4516
Регистриран: Tue Sep 07 2010, 12:33
съобщения: 26
За пръв път пиша в форума относно качествата на админ и се надявам че не всички са като него.Въпросния админ цял ден ме следи защото сам бил "WALL" което е добре.Всичко започна когато се спречкахме с един "player" и тои ми сложи гаг за 1 ден с "reason wall" написан на края на гага.Щеше да е добре ако всичко свършваше тук! На мап "de_dust" днес в 19:30 - 20:00 часа останах сам срещу 3 и тои ме кик затова, че сам му бил казал "samo te iskam tih" и аз почнах да му казвам че е "smeshen" и че е "sadlio" и реши да ме банне [може да се провери в конзолата на сървъра] незнам за колко е бана не ме и интрересува! То е ясно, че е неадекватен, ама ако продалжавате да поддържате админи, които незнаят каде се намират то няма да говори лошо за него а за ро-ни.. Успех за напред, сърварите имат потенцял, но с тези администратори няма да просъществува дълго. Ще се радвам на адекватен отговор.

[ Редактирано Fri Sep 10 2010, 23:42 ]
Най-отгоре
ArChAnGeL
Sat Sep 11 2010, 00:16
ArChAnGeLL
Регистриран потребител #95
Регистриран: Sat Dec 22 2007, 16:20
съобщения: 226
нз ама в amxbans че си бан за swearing за 15 мин
Най-отгоре
bizona
Sat Sep 11 2010, 00:35
Гост
да си кажа и аз менението по въпроса... това че те следя си е моя работа а не твоя.. не може да ми казваш какво да правя
въпросния гаг си беше основателен след като се обиждахте с друг играч получите и двамата гаг но не съм слагал някакъв reason wall просто пиша амх_гаг user
кика го получи след като не се спря цял следобяд да ми казваш какво да правя и как да го правя което би подразнило всеки
а бана ти го сложих за 15 минути че да се усвещиш малко и да си починеш понеже цял ден не спря да пишеш и обиждаш доста играчи не само мен
след като ти сложих бана поне 5 играча казаха 'браво най сетне' и още какво ли не с облекчение че теб те няма
има демота може някои ако иска да провери и да прецени
не мисля че сървърите трябва да търпят играчи като теб които се мислят за богове а всички останали са 'серачи' 'кашони' и какво ли още не измисли
и понеже повтаряш постоянно 'тупата масака' ами играй си 5-ци и на остави на мира да си серем и да сме кашони


[ Редактирано Sat Sep 11 2010, 00:38 ]
Най-отгоре
P.Zdravchev
Sat Sep 11 2010, 01:30
Petur
Регистриран потребител #4516
Регистриран: Tue Sep 07 2010, 12:33
съобщения: 26
нека се види в конзолата на сървъра гагваш и дамата да на "player" слагаш гаг за 7 мин на мен за 1 и накрая онова на гага (wal) за какво е ще ме просветлиш ли ? нека само някои да вида конзолата на сървъра и да напиши тогава ще напишеш твоито мнение !!! обиждал сам др играчи даи си демото да видим !
Най-отгоре
Unstoppable
Sat Sep 11 2010, 03:41
Регистриран потребител #2510
Регистриран: Wed Oct 28 2009, 21:08
съобщения: 7
добре за 1 гаг и 1 бан за 15 мин трябваше цяля тема ? има си място кадето да напишеш това ! и админа щом си е преценил че си го заслужил значи има за какво .. и с какво са ти попречили играчите който чакат ? е па килл ги
Най-отгоре
sAks
Sat Sep 11 2010, 10:23

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Здравчев, човека сигурно 100 пъти ти обясняваше, че те е гагнал за тва, че си обиждал. А тва, за "wal", най - вероятно без да иска или нещо подобно, щото за гаг няма логика да има причина wal, при условие, че има права за бан! И даже се пише wall. Та мисълта ми е, че те е гагнал с право, щот си обиждал, което и ти не отричаш! А за тоя бан от 15 мин, пак малко ти е било щот само до като бях на де_азтек ти не спря да мърмориш колко калпав админ бил.
Най-отгоре
P.Zdravchev
Sat Sep 11 2010, 10:36
Petur
Регистриран потребител #4516
Регистриран: Tue Sep 07 2010, 12:33
съобщения: 26
как ще напишеш накрая без да искаш WAL и знам как се пише пиша така както тои го написа.Които и човек да е ще мърмори.Вика ми хак си обеснявам му че сам стеам и няма никакъв смисъл да играя с хак тои си знае неговото и и моя гаг за 1 ден на другиа за 7 мин при положение ,че и двамата псуехме .Прая тая тема за да видите какви са ви способните админите. Гаг-а банна даже и шибания кик да вървят по дяволите.СТРАХОТНИ СТЕ ПРОДЪЛЖАВАИТЕ ТАКА и спокоино поече няма ви преча нито тук нито в сървър-а
Най-отгоре
Battleman
Sat Sep 11 2010, 10:39

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Йее...
Най-отгоре
Disturbed.dll
Sat Sep 11 2010, 11:40
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Колко много мога да напиша, но просто неискам да ви развалям романтиката.

П.с. Battle стига спами
Най-отгоре
Battleman
Sat Sep 11 2010, 11:50

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Съжелявам..
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System