Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Проблемче с цс-а - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблемче с цс-а
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Disturbed.dll
Mon Jan 10 2011, 13:55
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Пич като за начало качи някое демо, да видим точно за какво става дума. По принцип всички команди, които водят до така наречения "No Recoil" са блокирани. Имаше една с която ножа ти беше в едната ръка, а wepovete в другата, та и тя предизвикваше "но рекойл" така, че може и да е от нещо елементарно. Тъй че другия вариянт е обстойно да си прегледаш cfg-то за нередни команди или ако не разбираш си рар-ни и конфига към демотата да ги прегледам довечера. Ако имаш пароли ги изтрий.

П.с. Ще помоля другите РАПОНИ, ако се чудят какво да правят и къде да си пъхнат пръсчетата, да не е в темата с тъпите им отговори, а ми някъде другаде на по уютно

[ Редактирано Mon Jan 10 2011, 13:58 ]
Най-отгоре
NightRipper
Mon Jan 10 2011, 14:42
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
hacker_sum - демото което Driven to kill ми поиска и за което каза,че нямам откат.
Другите са просто мои демота които съм си правил,защото ми харесват (добър съм на тях) .
Гледайте демотата на Software 16 bita ,за да не се чудите как виждам призраците

Demos

Демотата от другия Ghost (от който съм баннат) не съм ги качил,защото може да е вид "реклама"

П.П : Файлът не е в сайта,защото максималния размер е 10МБайта,а той е 45Мбайта.. Oops..
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System