Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Кик от админ, ползващ правата си за собствен кеф (Alcoholica) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Кик от админ, ползващ правата си за собствен кеф (Alcoholica)
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
z_i_k_o
Sat Jan 22 2011, 16:49
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Alcoholica написа ...

z_i_k_o написа ...

Картата е Дъст......100 пъти се оплаках, че едни и същи от моите ме флашват и някой админ да направи нещо - никва реакция. Тея права нали са ви дадени, все пак да осигурявате някакъв ред Иначе ако някой ви флашне ще го слайнете, кикнете, но само когато сте лично засегнати...
След 100ния път когато ме флашнаха, напсувах "флашвача", майната му на това, че Алкохолика не ме гагна за 7 мин а за 2-3 часа...после като го питаш като човек защо не реагира като ме флашват ( и не само мен бтв ) мълча, мълча и накрая каза, че нямало да ми обяснява и ме кикна...А кога ще дадете някаква протекция и на играчите Ако обикновен играч го напсуват на майка гаг - 7 мин., ако админ бъде напсуван майка - в повечето случаи получава бан...И кво излиза, че админите са нещо различно от другите играчи....Не правя темите за да си намирам работа, а за да се оправят тея нещица....



пич много се засили аз точно влизам в сървъра 2-3 мин ти почаш да псува ето този ДСГЛ реве че не съм gagval .... както са вижда сам те gagnal както следва. A за този kick ти не спря да дусаждаш на say_team @ предопредих те не 1 път ти не спря написа 20 поста на say_team @ и какво следва обяснения да ти давам за кво сам те гъгнал за 3 часа тва си е прецекна на админа за колко време ше gagne 1 играч.

А за тия дето флашват има плугини дето забраняват флаша на тези които флашнат някои 2-3 пъти ...





Има няколко лъжи и неточности в поста ти, пич. Не беше дошъл в сървъра преди 2-3 мин, доста пъти писах, че някои индивиди флашват, ти не еб.ваш. 2ро - след като не издържах вече, най-коректно казах, че ще изпсувам и да ме гагнете....бях с ник high ping, смених си го на моя, за да е всичко коректно и да се знае, че съм аз...изпсувах и ме гагна за 3 часа. Сигурен съм, че ако не си бях сменил ника и ако не знаеше, че съм аз - гага щеше да е за 7 мин., така че не ми излизай с това за "преценката на админа". 3то не си ме предупредил повече от 1 път, най-културно на админ-чата те питах 1 път защо го сложи за 3 часа и после доста пъти наистина те питах, отново най-любезно, какво ще направиш по въпроса с флашващите за да не дразнят и т.н. Ти се правиш на чукнат и не отговаряш. 1но единствено нещо написа и то беше нещо от сорта на "няма да ти обяснявам, спри да пишеш на админ-чата" след което ме кикна. Нямам представа какъв ти е проблемът с мен, не ми и пука особено.

п.п. Случката е 5-10 мин. преди създаване на темата...

[ Редактирано Sat Jan 22 2011, 16:52 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Sat Jan 22 2011, 17:44

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Доколкото разбрах от прочетеното цялата тема е направена за един GAG? Колко пъти главните са казвали за GAG тема да не се прави?! Пък и ти си напусвал.. Тогава какво искаш? Gag-ът е заслужен, а това, че е за 3 часа той, ако е искал можеше и за 1 ден да ти го е сложи. Незнам какво толкова се паилиш за един GAG...

[ Редактирано Sat Jan 22 2011, 17:44 ]
Най-отгоре
z_i_k_o
Sat Jan 22 2011, 19:39
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Май не четеш какво пиша или не вникваш в написаното.
Най-отгоре
BreathTaker
Sat Jan 22 2011, 20:03

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Мислиш, че той има някакъв проблем с теб така ли?
Най-отгоре
z_i_k_o
Sat Jan 22 2011, 20:26
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Това едно на ръка, но то не е толкова важно. По-важното за мен е, когато имам оплакване от някого, админа да обърне внимание...Има админи, няма да им споменавам никовете, които когато има проблем ми пишат на личния чат "ако пак еди кой си направи нещо ми кажи и аз ще се оправям с него". Това е адекватност...
Най-отгоре
BreathTaker
Sat Jan 22 2011, 21:01

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Добре ти сега говориш за това със флаша... Нали има такъв плъгин който когато някой флашне съотборник и го slap-ва самият плъгин или вече го няма плъгин? А ако го има защо тогава трябва да се намесва админ при положение, че плъгина го е slap-нал?
Най-отгоре
z_i_k_o
Sat Jan 22 2011, 21:30
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Няма такъв плъгин отдавна.
Най-отгоре
Vanilla Ice
Sat Jan 22 2011, 22:11
Регистриран потребител #4626
Регистриран: Fri Jan 07 2011, 15:37
съобщения: 1
alcoholica e ot mnogo vreme admin i ne smqtam che e napravil nqkoq greshka



_________________

Кирилица! link

(By BreathTaker)


[ Редактирано Sun Jan 23 2011, 00:18 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System