Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Предложение !!! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
screamer
Thu Mar 05 2009, 11:15
Гост
така тука искам да кажа 1 идея примерно някои админ преди да банне потребител които е нарушил правилника да му направи демо така ще се предодврати разправията админи и потребители неказвам че на всички треа да се прави демо ами на тия които неса мн явни и само се крият и играят за ранк защото общо взето те се оплакват ! Или пък някои като се оплаква даму се иска някакво доказателство че не е бил хак с няколко думи да се успори решението на дадения админ !
Най-отгоре
KOTAPAK
Thu Mar 05 2009, 11:39
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Ама че си "далновиден"! Ако някой админ тръгне да прави на всеки хакер демо то ще станеде да си *** мишка кайшката. Просто много време ще се загуби за правенето на демото(поне аз така мисля), защото някои хакери не си личат от първия рунд, а трябва да ги зяпаш поне 7-8, а може и повече и представи си такава ситуация, гледаш един човек 7-8 рунда, разбираш че е хакер, праиш му демо за още толкова рунда и то мапа свършил той си напраил 50 фрага (примерно), банваш го тоя гад си ресва модема и оп айде пак в сървъра. Целият ти труд отива на тоз дет духа. За това не го одобрявам това предложение.
Най-отгоре
screamer
Thu Mar 05 2009, 12:00
Гост
Не казвам че на всеки треа да се прави демо а точно на теси които не ЯВНИ дето викаш ти че се познавам чак след 7 8 рунда за мен не е така за 2 - 3 рунда макс 4 се познава хакера.Апък може и примерно АДМИНА като банне някой хакер и той постне тема във форума и примерно пита баннат съм без причина и такива работи да му се иска доказателство че не е бил хак тогава.Смисъл такъв аз расъждавам по този начин и тфа се пак е само идейка
Най-отгоре
KOTAPAK
Thu Mar 05 2009, 14:04
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Разбирам те и не смятам, че идеята ти ще бъде удобрена, по простата причина, че и в други сървъри в които съм бил админ е имало такива изисквания към админите, и честно казано настана пълен хаос. Правиш на един демо, друг цъка с хака и тнт.
Най-отгоре
screamer
Thu Mar 05 2009, 14:11
Гост
и тфа е вярно
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Thu Mar 05 2009, 14:44
Гост
Ако е хакер няма да пише във форума ! Но ако е ламе което играе за ранк ! И да го слапнеш ще направи 20 теми !
Най-отгоре
screamer
Thu Mar 05 2009, 14:52
Гост
GreeNGobliNn написа ...

Ако е хакер няма да пише във форума ! Но ако е ламе което играе за ранк ! И да го слапнеш ще направи 20 теми !


демек сички тези теми във форума искаш да ми кажеш че са от ламета дето не са играли с хак а за ранк така ли ?
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Thu Mar 05 2009, 14:55
Гост
screamer написа ...

GreeNGobliNn написа ...

Ако е хакер няма да пише във форума ! Но ако е ламе което играе за ранк ! И да го слапнеш ще направи 20 теми !


демек сички тези теми във форума искаш да ми кажеш че са от ламета дето не са играли с хак а за ранк така ли ?


Темите във форума са за смс админи които правят своеволия ! Защо няма теми за админи като loopy атила рубенс ГрееНГоблиНн и прочие !
Най-отгоре
screamer
Thu Mar 05 2009, 15:02
Гост
добре пич а тия теми дето са от сорта "защо бях баннат за хак като несъм ? " "може ли да ми се махне банна защото несъм бил хак и т.н." това какво е


[ Редактирано Thu Mar 05 2009, 15:03 ]
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Thu Mar 05 2009, 16:53
Гост
Колко пъти трябва да кажа че това са малки комплексирани 10 годишни админчета които се смятат за господ !
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System