Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / ПОРЕДНИЯ БАН! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
ПОРЕДНИЯ БАН!
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
TerroRist
Wed Sep 14 2011, 15:15
Регистриран потребител #5269
Регистриран: Mon Aug 15 2011, 09:47
Град: София
съобщения: 17
No comment.
Как се случи: еми в сървъра си игаехме с 1 приятелче(cvuchkO) и докато бях гагнат той ми се присмиваше и ми викаше "noob" и аз на шега му казах "az li sam noob deba tvoita mama ", естествено той не се засегна и продължихме да играеме изведнъж "Г-н Razer#" пуш гаг за 3 часа 25 мин и незнам си какво .. Аз си сложих админския ник и го направих на 7м, защотео нито е било към играч, който не познавам, нито към админ. Аре моля ви се не спамете в темата като миналата (вчера) ОМГ!

[ Редактирано Wed Sep 14 2011, 15:15 ]
Най-отгоре
Уебсайт
WGP | P.Atanasov*Irraplaceable
Wed Sep 14 2011, 15:17
retrader
Регистриран потребител #3037
Регистриран: Mon Jan 18 2010, 18:41
Град: Sofia
съобщения: 70
link само да кажа снимките сами си говорят

[ Редактирано Wed Sep 14 2011, 15:19 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Wed Sep 14 2011, 15:39

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Добре бе TerroRist, ти не си ли чувал, че никой няма право да обижда(особено пък админите)? Макар и да твърдиш, че е било на шега въпросният админ които те е gag-нал няма как да знае, че е на шега и те не наказал както си му е реда. А ти не стига, че си обидил, но и си намаляваш gag-а? Обидил си без да искаш добре, но защо трябва след това да се правиш на важен и да си махаш гага, а не да си изчакаш там 2-3 часа и готово... Според мен заслужаваш наказание.
Най-отгоре
EuphoriA
Wed Sep 14 2011, 16:29
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
Terorist, на теб трябва да ти се махнат правата, а не на Разерчо ..
Няма да повтарям думите на Брет, но ти като админ трябва да Даваш пример на играчите как да се държат, а не как не трябва и темп ..
Бана си ти е напълно заслужен и не смятам, че трябва да ти се намаля,маха или каквото и да е било
Най-отгоре
TerroRist
Wed Sep 14 2011, 16:53
Регистриран потребител #5269
Регистриран: Mon Aug 15 2011, 09:47
Град: София
съобщения: 17
BreathTaker написа ...

Добре бе TerroRist, ти не си ли чувал, че никой няма право да обижда(особено пък админите)? Макар и да твърдиш, че е било на шега въпросният админ които те е gag-нал няма как да знае, че е на шега и те не наказал както си му е реда. А ти не стига, че си обидил, но и си намаляваш gag-а? Обидил си без да искаш добре, но защо трябва след това да се правиш на важен и да си махаш гага, а не да си изчакаш там 2-3 часа и готово... Според мен заслужаваш наказание.

Съгласен съм с теб, но за обида гаг 3 часа, абе братленце аре осъзнайте се малко, а и обидата небеше без да искам, но беше на шега и човека 1 ред не обели за да каже на админа, че не му е приятно и всичко стана в кръга на шегата, ама ок няма проблем и аз щом видя, че някой псува бам един гаг 5 часа и ще видите сами как сървъра ще пропадне!
Най-отгоре
Уебсайт
Disturbed.dll
Wed Sep 14 2011, 17:03
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Забранени са всякакви ругатни, без значение към кого са те или на шега. Цинични думи, тънки намеци, заяждане и прочие. Мисля, че 3 часа наистина е малко пресилено, но това е по преценка на колегата, тъй че тук си капо. Колкото до промяната на гаг-а е забранено да се възползваме от правата за наша изгода. Мисля, че аналогията е ясна.
Най-отгоре
Battleman
Wed Sep 14 2011, 18:32

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Първо и последно предупреждение.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System