Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / [анкета] А сега кой (Анкета) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] А сега кой (Анкета)
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
GreeNGobliNn
Mon Mar 16 2009, 16:39
Гост
h0uSe*p0w3r написа ...

Хах сички клюкарстваме

Зависи от много неща !
Най-отгоре
Rage*
Mon Mar 16 2009, 21:01
Гост
И тей като днес ми се е отдал дар слово ще кажа това онова! ОТНОСИТЕЛНО Е! Не ми казвай приятелю...да..да...ТОЧНО ТИ! Не ми казвай, че и ти поне веднъж в живота си не си клюкарствал! НЕ СИ ЛИ?! ДАААА БЕЕ Както и да е, след този монолог трябва да кажа нещо много важно! Клюкарството се е превърнало в нещо наложително в модерния свят! Един вид да се подържа огъня/разговора! Дали ще е по скайп или по телефона, или пък чрез ФОРУМА (в колкото и да участвате) Най - важното е не дали клюкарстваш по нечий адрес, а когато се клюкарства за тебе ДА НЕ ТИ ДРЕМЕ НА ДЕДОВИЯ (сакс тука трябва да ми направиш забележка да си редактирам поста шегичка момче) Знаете ли колко хора клюкарстват по моя адрес, А АКО ЗНАЕТЕ И КАК СЕ ИНТЕРЕСУВАМ КВО ГОВОРЯТ!!! И свиквайте да ви клюкарят СИЛНИТЕ В ТОЯ ЖИВОТ БИВАТ МАЧКАНИ ЗА ДА БЪДАТ ПРИОБЩЕНИ КЪМ МАСАТА! (и да не съм чул: "ами към стола?"). А както и баба ми знае в ро и ни сърварите играят най - силните, яки и точни типове от цяла България! Е айде от мене да мине и в на Bad Girl сървъра играят яки хора ама не като ВАС (освен ако не предавате доверието на НАШ или по - скоро ТЯХНА МИЛОСТ ГЛАВНИТЕ...да ..да ония ШЕФОВЕТЕ )
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Tue Mar 17 2009, 18:37
Гост
Ами да !
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System