Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / До Соак, Батлеман и Митев! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
До Соак, Батлеман и Митев!
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
LoLa ;]
Sat Nov 03 2012, 20:49
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Така по въпроса с link тази тема бих желала поне един от Вас 3-мата да я прегледа, да изкаже мнението си и да ми наложи наказание(ако изобщо трябва да има такова) , тъй като не смятам, че "Disturbed.dll" е компетентен и справедлив главен - админ.Не смятам, че е не спазване на админските права да махна гаг-а на някой играч(който не съм видяла, че е изпсувал), направен от админ който съм виждала в нарушение и то не един път, но след като ми каза въпросния админ под наименование "ghost zlobara(нещо такова)", че играча е напсувал и за това го е гаг-нал му казах да си му слага гаг... както и да е той си е качил демо, което не съм гледала, но там си я има цялата случка и не смятам, че съм в нарушение на каквото и да е правило, защото до колкото знам в ро-ни няма сред админите "твой" и "мой" точки(гаг, бан, кик, слай) и т.н. Също така ми е интересно от кога е забранено, когато сървъра е пълен да се киква афк(с права), което не се е обадило и да каже примерно "не ме кик за малко съм афк" и т.н., след като играчите си чакат за да влезнат, защо трябва да има излишни афк-та... Това е всичко от мен бих желала да има коментари само от горепосочените админи, благодаря за вниманието и отделеното време и ако обичат модераторчетата да не ми трият и заключват темата без да са се изказали хората, които желая да се изкажат. ))
Най-отгоре
Battleman
Sun Nov 04 2012, 00:35

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Другата тема ще я прегледам утре, но не е забранено да се кикват АФК от пълен сървър, автоматичната система е сложена, в случай че няма админи, а не напълно да ни измества.
Най-отгоре
LoLa ;]
Sun Nov 04 2012, 03:39
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Искам само да помоля Батлемен ако може някак да прегледа конзолата от самия сървър, защото на снимките, които е качил злобара някой моменти липсват. Даже не някой а повечето.

[ Редактирано Sun Nov 04 2012, 12:15 ]
Най-отгоре
PsIx0
Sun Nov 04 2012, 12:47
PsIx0
Регистриран потребител #6465
Регистриран: Sun May 13 2012, 15:01
Град: Dupnica
съобщения: 135
Battleman написа ...

Другата тема ще я прегледам утре, но не е забранено да се кикват АФК от пълен сървър, автоматичната система е сложена, в случай че няма админи, а не напълно да ни измества.


Toчно това казах и аз за ауто кикара и компетентните админи които са тук от незнам си колко години , ми се смяха ...
Най-отгоре
z_i_k_o
Sun Nov 04 2012, 13:39
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Що пък трябва на 30-та секунда да се киква...Не може ли да се изпикая или да отворя вратата ? 2-3 мин. са допустими. Вече ако съм афк, играя 2 мин. и пак съм афк и пак играя...Тва е къвсем друго...
Най-отгоре
LoLa ;]
Sun Nov 04 2012, 14:37
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Какво значение има какво прави, дали мислиш, че съм се чудила, защо е афк? Както вече казах така съм преценила, така съм направила, мен също са ме киквали докато съм афк, но не съм тръгнала да рева и да правя забележки, а и не знам от кога е престъпление да кик-неш играч който само заема място.И отново Ви моля спрете да пишете тука ако обичате. Чакам решението на Батлемен, достатъчно мнения видях вчера, снощи и не мисля, че всички се изказахте.

[ Редактирано Sun Nov 04 2012, 14:41 ]
Най-отгоре
unman
Tue Nov 06 2012, 20:35
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
а бе за кик и гаг да се махнат права... не чувано. В случая лола е права , връщайте и правата и не се занимавайте с глупости .


към ЧЕ , спри да ми триеш коментарите !
Най-отгоре
T3fl0n
Tue Nov 06 2012, 20:58
Гост
unman написа ...

а бе за кик и гаг да се махнат права... не чувано. В случая лола е права , връщайте и правата и не се занимавайте с глупости .


към ЧЕ , спри да ми триеш коментарите !

+1
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System