Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Бан! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
unman
Fri Jan 25 2013, 14:34
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
link

прочети ...

Длъжен си да качиш снимките които са ти направени не зависимо дали си хакер или не си , ако не качиш , може да ползваш услугата SMS unban link , няма да ти отнеме повече от 2-3 минути и за 2та варянта . Не виждам причина точно тук да му се намалят правата , освен ,че ти така искаш , в грешка си.
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Jan 25 2013, 14:37
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
ааве няма такива ве как така ще ми сменя мапове. как може сулио и пулио да имат права за смяна на мапове ? аз дори не знаех, че тоз е админ, а той мапове сменя и банва щот е решил, я малко се вземете в час. вие още малко на СМС няма ли да сложите такива правомощия ?
Най-отгоре
Уебсайт
unman
Fri Jan 25 2013, 14:40
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
Щом има правата , значи има защо , аз също съм бил против него но не му ги зеха така ,че не роптая , дори и да няма причина пак ги има , в случая е спазил правилата , ти не си , какви са тия лиги , аз няма да кача , няма пък , защо не почнеш да ревеш и да тропаш с крак ? да не си на 12 та се държиш толкова тъпо ? качи снимките и си играй , още вчера можеше да ти е махнат бана !
Най-отгоре
fearleSS
Fri Jan 25 2013, 14:44
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Добре бе човек, има си правила написани, които всички се стремят да ги спазват! Защо да му се не види ти не искаш да ги спазваш, а направо ти се маха бан-а? Точно 2 минути ще ти отнеме да качиш демото и снимките, ще ги погледнем ако си чист както твърдиш не мисля че тази разправия е нужна. Но явно нещо криеш за да се бавиш така и да правиш тези интриги..
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Jan 25 2013, 14:50
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
качил съм снимките и демото си даже. въпроса е там, че за обида се слага гаг, негов е проблема, че не ме е гагнал и е търпял. аз причина за бан не виждам тук ! и точно за това трябва да бъде наказан. пък вие кот и да ми говорите, смените ли мап в мое присъствие и на вас ще говоря така. пак казвам това не ви е АИМ сървър. влизам да играя класик. не веднъж съм казвал, че тия мапове НЕ трябва да са там. писна ми от умрялите ви админи. мапове ще ми сменят, аз що не виждам някои от тия който коментират тук да сменят мапове ? а ? митев да влезе и да смени ок. от Нисмо също бих се оплакал щот и той си сменя когато му скимне. никои не трябва да може да пипа маповете !

и между другото, като баннете ип-то ми, баннвате целия окръг тук, следователно не само мен лишавате от игра за простотий. на времето имах флаг за слот и ко беше там ( да не ме кикват, баннват ) , но някой от завистливите "админи" тук е решил да прояви своеволието да ми ги махне ( митев ги е слагал , но не ги е махал той ) после ми кажете как да имам уважение към които и да е от вас ; )

[ Редактирано Fri Jan 25 2013, 14:59 ]
Най-отгоре
Уебсайт
t0kera*
Fri Jan 25 2013, 15:40
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
мишко,пак ли се почна с тези права?Пак всички са некомпетентни,а ти си най-компетентния...
Най-отгоре
Battleman
Fri Jan 25 2013, 15:49

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Май ще се наложи да ти обяснявам, тъй като виждам, че си от "специалните".

1. При системно нарушаване на правилата (в случая, обида), наказанието е бан! Не си гагван за първи път, предполагам не и за последен!
2. При брой на играчите, по-малък от 8, админът, без значение кой, може да пусне вот за по-малка карта. Ти не си по-специален, нито ВИП, че заради един, 5 човека ще играят cbble например. Надявам се да разбираш, че при този брой, едно мрънкало е по-добре от четири!

Админът си е свършил работата компетентно и по правилата. Твойто мрънкане е без значение тук. Ако на теб ти омръзнаха админите, на мен ми омръзна от простотията ти. И ако пожелаваш на някой админ да му се махнат правата, аз мога да си пожелая да те банна от сайта и сървърите. Може и добър играч да си, но не си единственият. Стойностните, добри играчи печелят уважение, че дори и слот в сървърите. За жалост, ти не си от тях. Ти си една вечномрънкаща принцеска. Ако искаш пример за стойностен играч - един от тях е Disturbed.dll. Пичът дори вече е и главен админ след толкова години. А ти какво си след толкова години? Нищо.

[ Редактирано Fri Jan 25 2013, 15:52 ]
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Jan 25 2013, 16:15
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
хахаха :Д ама на мен не ми трябва да съм "някои" в сървърите ви, единственото което искам е да си играя спокоино. и по един или друг начин все намирате как да развалите спокоиствието. и като сменихме на по малък мап какво стана ? излязоха ; ) въобще не ми се правете тук, че разбирате. щото не ви знам от вчера и сте ми ясни, че сте тук за красота. пък като имате зор баннвайте ме, заедно с още 10тина души ( вероятно, който са с моето ИП ) . 5 от тях мой приятели. то вероятно така ще е най-добре. щото като ви видя "правилата" и виждането за развитието на сървъра и ми се досира.
Най-отгоре
Уебсайт
Battleman
Fri Jan 25 2013, 16:51

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Ми ходи сери, к'во ми пръцкаш тук?
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Jan 25 2013, 16:54
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
предоставих снимки и демо, а банна още си стой.
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System