Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] BanN - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
kozmon
Sun Jan 20 2008, 01:44
Гост
[ баце пиши на кирилица и сам те виждал да играеш без схе ... ако промениш тва мнение "да не си дарпаш схе" кажи си ипто щи махна бана ... ] db vinagi igraq s sXe moje dasi vidql nqkoi drug s moi nick i IP-to mi e 192.168.200.22 mersi predvaritelno :]
Най-отгоре
db
Mon Jan 21 2008, 21:34
Гост
kozmon написа ...
[ баце пиши на кирилица и сам те виждал да играеш без схе ... ако промениш тва мнение "да не си дарпаш схе" кажи си ипто щи махна бана ... ] db vinagi igraq s sXe moje dasi vidql nqkoi drug s moi nick i IP-to mi e 192.168.200.22 mersi predvaritelno :]

Още ли имаш бан ? BTW комшиите ми отрязаха кабела на нета и нямаше кой да ми прекара понеже беше събота, неделя и днес ми го пуснаха от близкия блок сри че не съм влизал в сървъра
Най-отгоре
MaNi4uK
Tue Jan 22 2008, 14:48
Гост
а можели да попитам защо бях банна аз.. утрепах няколко чоека през стена и ме бан .. да нямах sXe ама не съм играл с хак ... играя от 5-6 години може и поече от 4 съм админ ( не става дума за в РОНИ ... ) и въпреки това съм с бан .. ?!?! поне ако ми се махне ще мога да докажа ,че не съм играл с хак ..!?!?!?!
Най-отгоре
Hell's Kitchen
Tue Jan 22 2008, 17:07
Гост
MaNi4uK Не Разбрали че Банн няма да ти се махне да беше играл съсъ SXE !!!
Най-отгоре
[Bg:ArmY]*Huku*
Tue Jan 22 2008, 20:25
Гост
Eй маничук го познавам от 3 години и мога да ви кажа че е много честен играч !!! ако някой някога го хване с хак ще си дам главата !!! и всичките пари !!! моля да му махнете бана и ще видите че е много добър играч !!!
Най-отгоре
kozmon
Wed Jan 23 2008, 07:39
Гост
db kato mi maxnesh bana mi pishi tuka !!! misi predvaritelno
Най-отгоре
soak
Wed Jan 23 2008, 14:49
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
A искаш ли да ти оставя бана докато не се оправиш поста?
Най-отгоре
Уебсайт
kozmon
Wed Jan 23 2008, 20:20
Гост
soak kato go pravq na foniti4na pi6a na arabski kak da pi6a mi obqsni ?
Най-отгоре
kozmon
Wed Jan 23 2008, 20:21
Гост
ako mi obqsni6 kak stava 6sam ti mn blagodaren oba4e prosto nqma na4in ;] ne6to kompa mi e bagnat
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System