Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / Картите в Paintball - предложения, дискусии и т.н. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Картите в Paintball - предложения, дискусии и т.н.
Отиди на страница  1 [2] 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
IrritanT
Thu Apr 04 2013, 18:52
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Govnata написа ...

не играя ПБ но мога да предложа няколко мапа незнам дали ги има или ги няма
1. link
2. link
3. link
4. link
5. link
п.сако ви харесат да се добавят дори и да са 1 или 2.Надявам се да съм помогнал


1 - Картата е малка, а такива имаме доста. Може да се падне извън нея, което е доста кофти, защото не винаги се умира и ако някой падне докато няма админ ще се чака доста +това като си я пуснах на New Game ми flood-еше конзолата с някакви простотии.
2 - Тази карта си спомням, че сме я пробвали с другите админи от PB-то и щом не сме я сложили значи й е имало нещо, но не мога да се сетя какво. Ако някой от другите се сети нека да каже.
3 - От тази карта сървъра crash-ва и заради това вече не се играе, но преди(дооста време) я имаше, а сега мисля, че я няма изобщо или само админ може да я пуска.. едно от двете.
4 - Същата работа като при 2 - тествана, но не е добавяна и естествено не си спомням причината ;д
5 - Доста интересна карта. Не сме попадали на нея преди и мисля, че с повечко хора ще става доста добра игра, но проблема й е, че може да се катериш по текстурите(в/у map-а), но не знам дали в PB ще е лесно да се направи това тъй като си я пуснах на New Game без PB mod.

Благодаря ти за предложените карти. Предполагам, че някои от тях може да ни дойдат от полза ако на другите играчи им се харесат.

Моля, всеки да даде своите предложения за карти! На всяка една карта ще бъде обърнато внимание и ще се даде мнение по нея(поне от мен). Също така ще помоля и вие, потребителите/играчите, да давате вашите мнения по предложенията. Когато се съберат няколко карти, за които потребителите дават положителна оценка, те ще се тестват в сървър с PB Mod за да се види дали всичко е наред и тогава ще се вземе решение дали да бъдат дадени на главен за да бъдат добавена в сървъра.

[ Редактирано Thu Apr 04 2013, 18:56 ]
Най-отгоре
Watch me!
Thu Apr 04 2013, 19:19
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
надявам се този път да помогна повече
1. link
2. link
3. link
4. link
5. link
6. link
7. link
8. link
9. link
10. link
П.С.мисля че повечето мапове ги е нямало или всичките.които ви харесат да ги добавят
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Thu Apr 04 2013, 20:18
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Govnata написа ...

надявам се този път да помогна повече
1. link
2. link
3. link
4. link
5. link
6. link
7. link
8. link
9. link
10. link
П.С.мисля че повечето мапове ги е нямало или всичките.които ви харесат да ги добавят

Хубави карти са, погледнете ги и махнете de_ че почне ли се на такива и всичко се тъпка на 1 отбор че да няма претаковани..
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Thu Apr 04 2013, 21:01
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
От предложените единствено pb_snow ми хареса.Относно класик картите на мен лично ми допадат, но както някой споменаха сървъра се празни , когато започне да се играе някой от тези мапове.Както каза дразнителя този мод омръзва и за това трябва да се добавя нещо.Според мен трябва да се премахнат само част от класик картите.Но ако се предложат ( и одобрят ) достатъчно други карти биха могли и да се махнат.
П.С И пак споменавам мапа aim_aztec_temple_t0ms link
Най-отгоре
IrritanT
Fri Apr 05 2013, 15:42
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Govnata написа ...

надявам се този път да помогна повече
1. link
2. link
3. link
4. link
5. link
6. link
7. link
8. link
9. link
10. link
П.С.мисля че повечето мапове ги е нямало или всичките.които ви харесат да ги добавят


1 - Имаше я в предния ти пост.
2 - Има я в сървъра.
3 - Преглеждана карта. Решихме, че е доста малка и затова не я добавихме. Нека други да дадат мнението си за нея.
4 - Преглеждана карта. Имаше някакъв бъг. Мисля, че сървъра, в който я тествахме, crash-ваше от нея.
5 - Нямам спомен да сме попадали на тази карта, но така като гледам от снимките е доста тъмна и няма да се хареса.
6, 7, 8, 9 - Ще дам мнение за тях, когато ги прегледам по-обстойно(т.е. в игра/New game), което ще стане, предполагам, по-късно днес. Така по снимките нищо не ми говорят.
10 - Трябва и тази да я прегледам, но по снимките ми се вижда тъмна.

Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Fri Apr 05 2013, 17:18
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
pb_пример КАРТИ ЗА ПЕЙНТ, не aim_ / de_ / cs_ и т.н. има си карти направени за тоя мод, имате ги по сайтовете бутате други карти, нужно ли е? То естествено тва дето го нямаме ще го искаме..
Най-отгоре
IrritanT
Fri Apr 05 2013, 18:19
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Не си прав, iNSUFFZ. Няма значение какъв вид е map-а стига да се харесва на играчите. Мога да ти дам няколко примера за карти, които не са pb_, но са сложени в сървъра и съм останал с впечатлението, че на играчите им е приятно да играят на тях.


Edit:
Редактирах заглавието на темата тъй като естеството й се отклони от първоначалния замисъл.

[ Редактирано Fri Apr 05 2013, 18:26 ]
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Fri Apr 05 2013, 21:43
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Equilibrium написа ...

Не си прав, iNSUFFZ. Няма значение какъв вид е map-а стига да се харесва на играчите. Мога да ти дам няколко примера за карти, които не са pb_, но са сложени в сървъра и съм останал с впечатлението, че на играчите им е приятно да играят на тях.


Edit:
Редактирах заглавието на темата тъй като естеството й се отклони от първоначалния замисъл.

Казах го като обяснение за бъдещите предложени карти, истина е че има някои хубави карти, няма лошо да има разнообразие..предлагам картите да се предлагат и да има временен тест за всяка нова карта, играчите цъкат и на края се дава вот от администратор след което се прави 1 снимка и се качва, главен преглежда картата и казва слага се или не се слага .
Най-отгоре
IrritanT
Fri Apr 05 2013, 21:51
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Това по принцип би било добра идея, но тъй като главните са заети нямам желание да ги занимавам всеки ден за по 2-3 map-а, които да слагат/махат. Идеята на темата е да бъде решено дали сегашните карти в сървъра трябва да останат или да се премахнат някои и също така да бъдат събрани няколко нови карти, които имат положителни оценки, да се тестват и ако всичко е наред да се сложат в сървъра и вече в сървъра ще се види, кои от тях да останат и кои не са нужни и след време да се махнат всички, които не се харесват. Общо взето, да се направи с възможно най-малко подкрепа от главен. Разбира се, това е мое мнение и ако има някой от главните, на който няма да му е проблем да се прави посоченото от теб нека каже.

[ Редактирано Fri Apr 05 2013, 21:52 ]
Най-отгоре
admin
Fri Apr 05 2013, 23:48

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
прекалено много четене е
като вземете решение какво ще се слага.

в един майл до Mail-me s линковете с избраните от вас карти !
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System