Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Оплакване от админ z_i_k_o - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от админ z_i_k_o
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
RealSlimShady
Tue Apr 30 2013, 20:58
Регистриран потребител #6904
Регистриран: Fri Nov 23 2012, 00:35
съобщения: 5
Вчера влизам да играя в Classic#1, всичко точно, настроение, беше забавно, нямаше напрежение и един играч ме уби и аз казах: "pedal.. ". Допреди това не бях псувал изобщо, просто си играех и админа z_i_k_o ме гагна. Хубаво, не се кося, че ме е гагнал, но ме гагна за цял ден.. НАЛИ в правилата пише, че админа може да гагне за колкото време прецени, но АКО продължавам да нахалствам, тогава може да ме гагне за 1 ден.. както и да е това беше единствената ми цинична дума за цяла вечер в чата, нито съм нахалствал, нито нищо.. един нормален гаг от 7 или 15 минути е достатъчен.. разбирам да съм псувал цяла вечер като побъркан, но не съм... Писах му в "say_team:@ zashto me gagna za tolkova vreme ??" или нещо от тоя род и еле ми намали гага на 2 часа и 45 мин..
Така, днеска си цъкаме пак и по едно време се бях ядосал, щото нали.. ме убиха.. и викам "edin pat da sam bez orajie, i tiq 2-mata bokluci.." (това пак беше единствената цинична дума за цялата ми игра) и zori* ми вика: "mai ti se qde gag" или нещо от тоз сорт беше и z_i_k_o без предупреждения, без нищо пак ме гагна за цял ден. След това почна да ми пише и да ми се подиграва във чата и някви глупости.. преди няколко дни се бях ядосал пак, но се стърпявах и ziko сума ти време ме занимава и ме провокира, като ми викаше, "are napsuvai me we, are we, iskam da te gagna/are napsuwai me we, mnogo mi se shte da te gagna" и тем подобни.. винаги провокира и се заяжда с другите играчи и понякой път обижда...
Най-отгоре
Feed me more
Tue Apr 30 2013, 21:23
Гост
Хммм...тук май няма се научите как стават нещата!
Снимки ала бала да дадеш за доказателства някакви или няма...защо са ти!
Темата ще бъде захвърлена в кошчето по този начин по който е направена...поне според мен
Най-отгоре
Jodoso/Кънчев
Tue Apr 30 2013, 21:30
evilman92
Регистриран потребител #5132
Регистриран: Mon Jul 18 2011, 17:31
Град: HIGH city
съобщения: 129
Демо, снимка или да разбираме, че си нотариус и си си заверил думите..?
П.С. С доказателство винаги е по лесно.. нищо лично Наздряии
Най-отгоре
Уебсайт
Bocho TIGYRA
Tue Apr 30 2013, 21:59
Регистриран потребител #6993
Регистриран: Mon Feb 04 2013, 14:42
Град: Bobov dol
съобщения: 1
i az sam my svidetel za nqkoi neshta deto ziko my, kaza 4e iska da go gagne da go napcuva no ne spira da hrani zaslujil si e gagga!!
КИРИЛИЦА&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by CHe!&lt;/p&gt;&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by CHe!&lt;/p&gt;

[ Редактирано Wed May 01 2013, 01:54 ]
Най-отгоре
z_i_k_o
Tue Apr 30 2013, 22:40
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
2 неща...1-вото: Естествено, че ще ти кажа, че чакам да изпсуваш, за да те гагна, като знам колко пъти съм те гагвал и аз, и други админи. Както на Тока винаги му казвам същото и той рядко си позволява когато съм вътре да обижда 2-рото: след гага, админ ми писа "тоя по 2 пъти на ден го гагвам, всеки ден...". Мисля, че е достатъчно за някой разумен човек да разбере, че си от тея, които непрестанно биват гагвани. За напред, мисля да продължавам да те гагвам за по ден. Ти си решаваш как ще се държиш и какво ще пишеш в чата.
Най-отгоре
Watch me!
Wed May 01 2013, 00:24
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
ех значи ziko та ziko какво се оплаквате от него като си върши работата както трява знае правилата и всичко секи път се оплаквате но нямате демота/снимки зико влиза зада се забавлява както и повечето от нас като гонапсуваш ще ти олекне ли какво ще го убиеш ли с думата като те е гагнал има закакво няма да псуваш и няма да има гагове ходите псувате нон стоп и после теми че сте гаг за 1 ден ами като неискаш гаг за ден или 7 мин няма да обиждаш елементарно нещо
Най-отгоре
MaxPayne
Thu May 02 2013, 00:03
tedyo
Регистриран потребител #6994
Регистриран: Wed Feb 06 2013, 20:08
Град: Шумен
съобщения: 11
ziko направо влиза и слага с кофите не си играй, наш човек е все пак !!
Най-отгоре
InFeCTeD
Thu May 02 2013, 02:09
Регистриран потребител #6429
Регистриран: Wed Apr 25 2012, 08:55
Град: Видин
съобщения: 143
Не че нещо, ама не си от хората дето се "СТЪРПЯВАТ". За 3 часа те чух поне 5 пъти да казваш "боклуци, келеши и т.н." На същия ден получи и гаг-а от Зико за който е и темата ти. По принцип изчаквах да умра и тогава да те гагна, но уви Зико ме изпревари и бъди сигурен, че и моя гаг щеше да е за 1 ден, а не за 20 мин както обикновенно гагвам. След тази тема за гаг по-добре си изключи чата, защото ако те видим пак да псуваш, ще трябва още темички да правиш, и предполагам и за бан ще правиш защото гаранция ще напсуваш и в админ чата.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System