Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Оплакване от админ z_i_k_o - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от админ z_i_k_o
Отиди на страница  1 2 [3] 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
I see dead people!
Wed Jul 10 2013, 15:14
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
Мислиш, че е трудно да си собственик на сървър ли?
Най-ограничените хора са тези, които мислят, че са големи за дадени теми, въпроси и отговори. В интерес на истината, като дойдох да играя преди година и отгоре вече в сървъра, ти ми се видя като най-големия и най-дразнещ образ в целият сървър, хранех те, ти ме gag-ваше, ban-ваше, но дори не ми знаеш и старите nick-ове и няма защо да влизам по-надълбоко по темата: относно играта ми в началото в сървърите на Ro-Ni.

След това спрях да хуля, видях какъв ти е характера, да шегуваш се, карали сме се, но не разбираш, че не всеки човек ти знае акъла и може да се води по него. Смятай до къде си стигнал щом "малкия" ти прави забележка за държанието ти, не си в бордей да комуникираш така с играчите, да и мен в 50% от времето ме дразнят странични играчи с подобното си държание, като Yanislava, smarkacha, "любимия" ми Allen /който ми го изкарахте гадже, защото се застъпих за него, след като бил провокиран и обидил админ (тема на която се опитах да обърна внимание), след това получи ban/ и пр. Те си мислят, че се мислим за голяма работа, като имаме права и тем подобни, но не, не е така! Има натиск от главните макар и малък и рядък, защото не са no lifer-и като половината които играят в сървъра, барабар и с мен до преди 2 месеца (докато не почнах да уча бланки, матури, университети трето-пето, но това е лично мой проблем). Балансьор съм, като съм в сървъра, като вие не се изявявате като такива, Battleman, soak, Disturbed, JODA, Mitev, единствените Главни, които виждам в сайта и сървъра, да преценят и да оценят, от тук нататък не ме интересува друго държание или поведение, отбелязвам пак:
Наказания ще има за всички от сърце! (в рамките на възможното и допустимото)

Всички сме длъжни да се месим в неадекватните реакции на другите, въпреки, че се мислят за прави, а в случая не са. Беше gag-нат, защото "малкия" не може да ти нареди какво да правиш. Тоест админа, който ти каза 20 пъти по VoiceCom-а да спреш да SPAM-иш и да изнервяш излишно играчите, ако има някой от отбора с демо от картата, може да го качи за да ме чуете какво казвам.
Както споменах, аз мога да ти се радвам и да ти се смея, но не всеки може да ти схване пустия акъл, който мислиш за невероятен и забавен.
Най-отгоре
Shar
Wed Jul 10 2013, 17:32
Регистриран потребител #6825
Регистриран: Mon Oct 08 2012, 12:28
съобщения: 12
Това, коя тема е за зико 7/8 ... може би 10та/11та?...
Аре вземи и се вкарай в правия път, а не да се мислиш за всевишният а?!

ПС: Вече почнах да влизам по - рядко, но всеки път като влезна има тема за Теб...
Да не би всички да сме ти проблем явно?!
Гагвал си ме за, както се изказа ти "бъзикане/шегуване" с други играчи... Редно ли е аз да влизам и на всяка една твоя олигофрения да те гагвам а &lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Shar&lt;/p&gt;


ПС2: АРЕ ВЗЕМЕТЕ ОПРАВЕТЕ ТЕЯ РАБОТИ, КОИТО ИЗЛИЗАТ КАТО СИ РЕДАКТИРАШ КОМЕНТАРА ЕБАСИ!&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Shar&lt;/p&gt;&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Shar&lt;/p&gt;

[ Редактирано Wed Jul 10 2013, 17:52 ]
Най-отгоре
z_i_k_o
Wed Jul 10 2013, 17:55
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Тебе принципно съм те игнорирал, но ще ти отговоря...В цялата "ситуация", щото то и ситуация не е, аз да съм гагнал някой ?
Най-отгоре
IrritanT
Wed Jul 10 2013, 18:27
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Зико е час от колектива на Ро-Ни от доста време, а за това се изисква някаква компетентност, която някои отказват да му признаят поради факта, че хумора му често е под формата на сарказъм, ирония и други форми, които малко или много накърняват тяхното достойнство и пр. и се стига до теми като тази, в които незначителна случка се превръща в голям цирк благодарение на хора като уважаемия Never Give Up, който явно взима присърце, това което се говори, дори и да не е по негов адрес и не се страхува да покаже, че и той може да бъде така зашеметяващо забавен като се опитва да пусне някой лаф, но от цялото нещо излиза просто една обида и тук ще поставя точка, защото това цялото нещо беше ЕДНО изречение.
Продължаваме. По принцип не можем да виним оплакващия се(в случая Yanislava, не автора на темата, който явно просто търси изява за да рекламира уменията си в областта на сърказма и другите сфери на хумор с надеждата да го вземат в Комиците), че се е почувствала нагрубена тъй като не всеки иска/може да бъде адресант на такива "смешки", но това е по принцип, а като се има предвид, че тя дори не си е направила труда да си напише собственото оплакване(тема) и малко или много отвръща на "хумора" със същия такъв "хумор"(което се вижда от "доказателствата") не виждам защо се оплаква.
@Зико, за да избягваме такива теми, моля, постарай се занапред като се шегуваш, в което няма нищо лошо, да е с хора, които знаеш, че няма да го разтълкуват по погрешния начин!
@I see dead people, лично мен доста ме радва това, което каза, защото то показва, че си загрижен за сървъра/ите и тяхното развитие, но според мен добрия админ не е този, който наказва за всичко, а този, който знае кога може да се направи компромис.

Спирам да пиша, защото нещо не ми харесва как такъв дълъг пост е изграден само от 3-4 изречения, което не е много хубаво.

Лек ден.

&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;

[ Редактирано Wed Jul 10 2013, 18:28 ]
Най-отгоре
z_i_k_o
Wed Jul 10 2013, 18:47
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Ирри, не знам дали на демото се вижда точно това, за което и ти говориш. Това казах и на Янислава, явно не е от хората, с които ще се шегувам занапред, като съответно не желая и тя да ме споменава, тъй като и тя се шегува с мен по"тънката линийка", но не виждам да съм се жалвал на някого или да съм я гагнал... друг е въпросът, че цялото "нещо" тръгва от Nevercheto. Отделно Марио реши да ме гагне без причина, за което си отнесе 1-минутен бан. Не са 1 и съща. Между другото и на "славЯнка" съм го писал това за "секс за пари, че ми трябват пари"... Чак по телефони ли бе....&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by z_i_k_o&lt;/p&gt;

[ Редактирано Wed Jul 10 2013, 18:57 ]
Най-отгоре
Yani Loves Maksim (h)
Wed Jul 10 2013, 18:48
Регистриран потребител #6808
Регистриран: Sun Sep 23 2012, 17:37
съобщения: 20
Така така...Никога не съм писала теми отностно някого и не искам да се карам с никого и да го правя още пък по-малко..мислиш ли,че ако исках нещо нямаше още преди 8-9 месеца от както играя тук да го сторя?! БЪДИ СИГУРЕН ЧЕ ЩЯХ ДА ПИША! Но това не е нищо,след като админ (колеги,приятели по чашка и т.н.) се подминават и остават ненаказано защо и някой който не е приятен на аудиторията да си каже собственото мнение ? За причина "lamming" се наказва понякога и с перманент,за причина "псуване" също,за причина "дигни после в скайпа" това е причината поради която преди получих АЗ перманентен бан а дори и не можах да играя както трябва,но както и да е минало нали и админите много добре го помнат (има контретни лица).Ще кажете сигурно "по преценка на админа е това" ами ДА донякъде сте и прави,но не може да се делят хора и хора,всеки има еднакви права.Ако един заслужава да бъде наказан защото не е уважаван от някой си не значи,че пък за други да се затварят очите.IrritanT,вместо да философтваш се замисли кой въобще би защитил приятелката си и да стига до там че да го наказват заради нея в опита си да я защити а не както НЯКОИ да се хилят като слабомислещ примат
Най-отгоре
soak
Wed Jul 10 2013, 19:10
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Кой ми изтри коментара?!

Зададох въпрос, Yanislava и slawynka един и същи играч ли са?
Най-отгоре
Уебсайт
z_i_k_o
Wed Jul 10 2013, 19:10
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Абе я да питам нещо, какво нередно нещо съм направил ? Някого съм напсувал или обидил, гагнал или баннал ?
Най-отгоре
t0kera*
Wed Jul 10 2013, 19:14
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Уф,накарахте ме да изчета цялата тема,и само дето си изгубих времето.От цялата тази работа разбрах че зико е казал на янислава да правят секс за пари?И заради това почнахте да се ровите в праисторията и да се хулите кой какъв бил.Зико си е такъв от много време.

Обиди,нецензурни и расистки думи - гаг,няма значение админ или играч.Ако админа системно нарушава правилата които играчите трябва да спазват,значи тези права не му трябват.

П.П.Зико ае намали малко тия шеги,че са много черни и не им понася на другите.Лигави се без да ползваш такива думи..
Най-отгоре
Yani Loves Maksim (h)
Wed Jul 10 2013, 19:16
Регистриран потребител #6808
Регистриран: Sun Sep 23 2012, 17:37
съобщения: 20
Оф Зико,спорим от обяд за едно и също или вече си и с амнезия ^^ . Aйде сега моля спрете всичко,да заключват темата и да няма такива такива изцепки и да се държите малко по на ниво..след като не сме приятели недей с тези шеги.
П.П. THE END !
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System