Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Защо сървърите са празни? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Защо сървърите са празни?
Отиди на страница  1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
admin
Sun Sep 22 2013, 19:47

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
ще връна старите файлове на клаиска. да видим кво ще стане. преди поне не забиваха. или ако забие се ресваше сам аман пишман заман.....
Най-отгоре
puFi_mIx
Mon Sep 23 2013, 09:59
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
admin написа ...

ще връна старите файлове на клаиска. да видим кво ще стане. преди поне не забиваха. или ако забие се ресваше сам аман пишман заман.....

Не знам на какво точно се дължи ама по-трудно влизат патроните от колкото в други сървъри. Го напълним пак, пък ще го оправяте ;d
Най-отгоре
admin
Mon Sep 23 2013, 10:23

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
бе нищо не е пипано по файлове и настройки на играта.
Най-отгоре
puFi_mIx
Mon Sep 23 2013, 10:27
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
admin написа ...

бе нищо не е пипано по файлове и настройки на играта.


То от край време си е така ама ся играх малко 1v1 нещо насичаше, пък и от 5000 сървъра в интернет графата 1 на рони не видях ..
Най-отгоре
danger-zone
Mon Sep 23 2013, 10:50
Регистриран потребител #7814
Регистриран: Fri Sep 20 2013, 22:15
съобщения: 29
Аз викам да реснете сървърите по начало. Да махнете неактивните администратори в сървъра и сайта! Нека когато погледнат "Moderators" да виждат имена които имат постове в последните дни. А не неактивни които варират 1 год и повече!
"Моля ви се да спрете да връщате правата на старите админи. Това е наистина много тъпо... Аз го приемам по начин в който играе ролята на авера... А всички се оплаквате от това."
"К'во ми пука за на Главните гаджетата... Това че ги познават им дава някакъв гарант ли?"
Бас държа, че тези реплики не ги четете за сефте! И мен също ме дразнят тези изцепки и докато не престанат няма да има нещо по-добро. Аз викам първо да се оправи екипа на ро-ни... Проблема не е само в сървърите! След това премахнете бъговете на сървърите, а останалото е лесно. Играчи лесно се намират Facebook, Youtube, Vbox7, 9gag, банери, реклами и ако викате играчи няма да е зле.



Един от главните проблеми е екипът на Рони, все още не сте го разбрали явно. И до като хора се опитват да оправят нещата, други също с права се вживяват на големите босове и гонят играчите. И за да са по конкретни нещата, много от играчите ги изгони точно I see dead people! не е само мое мнение, а на доста от играчите. А всеки един от вас може сам да погледне колко много грешки е направил той относно банове и тн.
Най-отгоре
admin
Mon Sep 23 2013, 11:11

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
puFi_mIx написа ...

admin написа ...

бе нищо не е пипано по файлове и настройки на играта.


То от край време си е така ама ся играх малко 1v1 нещо насичаше, пък и от 5000 сървъра в интернет графата 1 на рони не видях ..



как така не ги виждаш .. аз ги виждам..
Най-отгоре
puFi_mIx
Mon Sep 23 2013, 12:54
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
admin написа ...

puFi_mIx написа ...

admin написа ...

бе нищо не е пипано по файлове и настройки на играта.


То от край време си е така ама ся играх малко 1v1 нещо насичаше, пък и от 5000 сървъра в интернет графата 1 на рони не видях ..


От къде да знам аз съм със стийм, то е по-оферта обикновенния ЦС да ги намира ..


как така не ги виждаш .. аз ги виждам..


&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by puFi_mIx&lt;/p&gt;

[ Редактирано Mon Sep 23 2013, 12:54 ]
Най-отгоре
puFi_mIx
Mon Sep 23 2013, 18:47
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Boost-ни 1 сървър в cssetti (някъф такъф сайт беше) link style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by puFi_mIx&lt;/p&gt;

[ Редактирано Mon Sep 23 2013, 18:48 ]
Най-отгоре
CBaJleH
Mon Sep 23 2013, 21:40
Гост
danger-zone написа ...

Аз викам да реснете сървърите по начало. Да махнете неактивните администратори в сървъра и сайта! Нека когато погледнат "Moderators" да виждат имена които имат постове в последните дни. А не неактивни които варират 1 год и повече!
"Моля ви се да спрете да връщате правата на старите админи. Това е наистина много тъпо... Аз го приемам по начин в който играе ролята на авера... А всички се оплаквате от това."
"К'во ми пука за на Главните гаджетата... Това че ги познават им дава някакъв гарант ли?"
Бас държа, че тези реплики не ги четете за сефте! И мен също ме дразнят тези изцепки и докато не престанат няма да има нещо по-добро. Аз викам първо да се оправи екипа на ро-ни... Проблема не е само в сървърите! След това премахнете бъговете на сървърите, а останалото е лесно. Играчи лесно се намират Facebook, Youtube, Vbox7, 9gag, банери, реклами и ако викате играчи няма да е зле.



Един от главните проблеми е екипът на Рони, все още не сте го разбрали явно. И до като хора се опитват да оправят нещата, други също с права се вживяват на големите босове и гонят играчите. И за да са по конкретни нещата, много от играчите ги изгони точно I see dead people! не е само мое мнение, а на доста от играчите. А всеки един от вас може сам да погледне колко много грешки е направил той относно банове и тн.


За него донякаде с теб. Опънете му юздите. Прави впечетление, че се мисли за главен.
Най-отгоре
danger-zone
Tue Sep 24 2013, 22:22
Регистриран потребител #7814
Регистриран: Fri Sep 20 2013, 22:15
съобщения: 29
Battleman
Sun Sep 22 2013, 00:38



Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 898
Пич, ти нормален ли си? Какво общо имат сайта (чата) със сървърите? Ти виждал ли си ме някога вътре да се лигавя? И да почна ли да познавам кой си? Ако не си FCSV е па на...



Е как да те видя вътре, като вие се издигате като босовете и работите от разстояние, демек само от сайта. То от сайт сървъри не се контролират. Вие сметнахте, че играчите(мишките според вас), могат да си играят, а пък вие да управлявате всичко от разстояние. Обаче ви излязоха криви сметките. За толкова години един път не видях някой главен, освен Митев да влезе и да попита има ли някакъв проблем и тн. Е продължавайте да си управлявате вс от сайта, и после молете хората за идеи.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System