Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Няколко идейки... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Няколко идейки...
Отиди на страница  [1] 2 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
fearleSS
Sat Aug 02 2014, 10:29
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
1.Да бъдат спрени следните сървъри:
-= Ro-Ni CS 1.6 Classic #2 =-
-= Ro-Ni CS 1.6 Capture the Flag
-= Ro-Ni CS 1.6 Jump-Climb =-
-= Ro-Ni CS 1.6 SnowBall =-
-= Ro-Ni CS 1.6 War3 FT-16 lvl =-
предполагам че ще намали доста лага във останалите сървъри..

2. Във deathmatch сървъра да бъде забранено awp-то и да се купува със пари, примерно човек като събере 9000$ или 10000$ и при някаква команда да си го купи.. Да се сменят звуците и да се добавят тези -> link (Female Ultimate Sounds) Женските винаги са били по-готини и много рядко се използват във сървърите..

3.Нещо забавно и интересно -> link /shop - може да си закупиш следните неща:
1. silent walk
2. invisible
3. gravity
4. speed
5. chameleon

Разбира се могат да бъдат редактирани и да бъдат променени цените!

4.Да бъдат премахнати ботовете във bf2 сървъра. Да бъдат добавени повечко малки карти, когато има малко хора да бъдат пускани те и като се понапълни сървъра да се сменя de_dust2, dust2, aztec, inferno на това се отнася и за deathmatch, war3 dm..

Най-отгоре
SlaB
Sat Aug 02 2014, 11:09
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Capture the flag го играя от време на време, даже понякога се събират хора, но обикновено сам обикалям картата. Snowball и war3 по принцип са хубави модове, но не знам защо не се пълнят.
Едно време имаше женски скинове Ако може да се комбинира от женските само да излизат женски звуци, равни няма да имате
Най-отгоре
fearleSS
Sat Aug 02 2014, 11:47
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Гледай реално на нещата, при war3 16 лвл класик няма как да се пълни. Пример: влизат нови и са по 0 лвл някой като мен има 8-9 на някоя раса и просто другите нямат никакъв шанс и се отказват.. Както бих направил и аз.. Ако е да се върне стария мод 10 лвл там вече е друго но ще трябват и малки промени и то най-прости като се добавят повече карти на които може да се играе нож, само гранати, само awp и такива.. Имаше преди доста години постоянно се пълнеха а най-голямата екстра беше че се пускаше awp_india и от едната страна имаше knife arena на която се колехме постоянно. Другото готино нещо беше че се играеха карти като 35hp, fy_snow, fy_pool_day, някви мега яки и малки карти, имаше една къща вътре бяха терористите а от вън контрите, и трябваше да се влезе вътре за заложниците е там ставаше голям бой...
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sat Aug 02 2014, 13:20
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
1.Като погледна листа със сървъри, Jump-Climb-a е един от сървърите, които са с най-много хора. За Уар-а, ех, обичам такива класик сървъри, ама сега като не се пълни... Мисля, че за Уар3ФТ Мод за класик е по-добре за 10 level, тук те подкрепям.

2. То има ли начин да се закупува по начина, по който си обяснил ти? Под начин разбирай плъгин. Обаче звучи добре за намаляне на чакането. На някои няма да им хареса ама да видим другите какво ще кажат.

3. За /shop-a мога да ти кажа, че лично не съм му фен, обичам си нормалната игра, чистия мод, по-точно.

4. Значи за тия ботове мога да кажа, че правят едни нереални скоци и изстрели, има и случаи да ме wallbang-ват от другия край на картата, обаче това е проблем на създателя им, честно казано. По-добре са от нормалните ЦС ботове, по-трудно е с тях, обаче за разлика от тях, тези седят в ъглите непрекъснато, другите си клекнат и след малко се махат.
Специално за това съм пас, както го решите.
Най-отгоре
indeX
Sat Aug 02 2014, 13:47
Mitko
Регистриран потребител #7961
Регистриран: Sat Nov 23 2013, 12:20
съобщения: 120
Гримче хубава тема съгласен съм със всичко,но Jumb Climb не трябва да се спира защото тои е един от малкото се пълнещи сървари.
Най-отгоре
s0f*Faster
Sat Aug 02 2014, 16:07
Гост
С ботовете нямам проблем да нереални изтрили правят някои от тях чакалят доста но щом успявам да правя по 48 kill а не съм кой знай колко добър значи все пак стават
Най-отгоре
fearleSS
Sat Aug 02 2014, 17:37
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Аз просто давам идеи, щом се пълни тоя jumpда не го спират но останалите за какво са? За shop-а може и без него а за снайпера има такъв плъгин но не го знам как се казва и се купуваха със нещо от този род команда -> /sniper ; /snipers
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sat Aug 02 2014, 18:28
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Е да де, това беше въпроса, щом има такъв плъгин, ОК. Аз си спомням в на UCTT DM-a преди да ги спрат бяха сложили плъгин, който слага лимит на броя на AWP-та в отбора.
Най-отгоре
fearleSS
Sun Aug 03 2014, 13:43
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Описание:
- Менюто включва 4-рите снайпера: AWP, G3SG1, SG552, Scout.
- Всеки един от тях може да бъде изключен или включен в менюто посредством кварове. Ако съответния снайпер е изключен, ще се промени името му в менюто и ще стане неизбираем.
- Цената на съответните снайпери е в пари, като също се контролира с кварове.
- В плъгина има включена опция за бонус дийгъл със всеки снайпер, която можете да включвате и изключвате. Той може да бъде даван всеки път със всеки снайпер, или да се дава посредством шанс в проценти за получаването му. Това се контролира с квар.
- Вкарал съм и един квар за префикса на съобщенията в чата, понеже знам, че всички много държат на тези подробности.

линк към темата - link


Хрумна ми още нещо което е доста добро. Дм сървъра да се направи така че рунда да продължава 2-3 минути най-много. И в началото на всеки рунд да се върти ролетка и на 1-2-3 души да им се пада произволно смок граната но има тръпка тази граната ще го телепортира там където я хвърли, доста е готино и съм го играл някъде няма да споменавам имена на сървъри и т.н... Вие кажете дали сте съгласни а аз ще потърся плъгина...

П.С. ще помоля някой да направи друга тема с анкета и да се гласува за снайперите и някой други глезотии &lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by GrimmJow[6]&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sun Aug 03 2014, 13:55 ]
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sun Aug 03 2014, 14:34
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Един вид, Minecraft Ender Pearls.
Не е зле, ако не внимаваш, ще бъдеш заклан, that's how I role!
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System