Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Кандидатура за администратор в gun game i dust2 - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Кандидатура за администратор в gun game i dust2
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ReDBuLL_Bg
Sat Jun 13 2015, 02:50
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
чебураторче маи ме бъркаш със жмула ама няма значение все пак мерси за подкрепата :Д
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Sat Jun 13 2015, 09:48
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Както се дават права, така се и взимат. Аз също съм ЗА, наистина е редовен, а това е най важното за един администратор.
Най-отгоре
Draganov
Sat Jun 13 2015, 15:59
Регистриран потребител #9095
Регистриран: Fri Feb 06 2015, 18:43
съобщения: 63
Като аргумент да добавя нещо от статистиката:
Nick: ReDBuLL Online time: 858:56:07
Той е първи в тази статистика. Още аргументи освен това, че е най-редовния играч е, че разпознава хакерите и може да се справя с тях.
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Sun Jun 14 2015, 10:12
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Draganov написа ...

Като аргумент да добавя нещо от статистиката:
Nick: ReDBuLL Online time: 858:56:07
Той е първи в тази статистика. Още аргументи освен това, че е най-редовния играч е, че разпознава хакерите и може да се справя с тях.




Нека да не го възхваляваме толкова, първо да го тестваме. Знаем, че е най редовния, но не можеш да ме убедиш, че разпознава толкова добре хакери, сам видя, че в началото на всеки викаше хакер, дори и на мен, даже 10 демота ми направи, да докаже, че съм админ с хак и накрая нито едно не качи, което ми напомня, че е хубаво да качи поне едно, да видим дали знае как.

Аз също съм ЗА, да го направим тестов админ, не ме разбирайте погрешно, но хайде да не преувеличаваме толкова.

Успех!
Най-отгоре
ReDBuLL_Bg
Sun Jun 14 2015, 15:09
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
първо това беше доста отдавна второ всичко е било просто едно провокиране и заяждане много добре знаех че не си хак и не аз бях този дето толкова много ти казваше че си хак и те обиждаше не ме бъркаите с черния петър ако се сещаш за кои говоря а отделно аз ако немога да разпозная някои с аим изобщо къде съм тръгнал по важното е да разпознаеш играч с валл защото валл е по деликатно от аим и мисля че доста време съм се нагледал на подобни индивиди а отделно да кажа на всеки се е случвало да обърка някои за хак даже не искам да споменавам имена но това са го правили почти всички ваши колеги с изключение на няколко като драганов помпата и още няколко другите са ми казвали поне по няколко пъти и на мен хак и какво от това не съм тръгнал да качвам демота да се хваля че не съм .мерси за подкрепата все пак александров
Най-отгоре
Jinx
Tue Jun 23 2015, 13:59
Гост
Някой няма ли да вземе решение вече?
Най-отгоре
CBaJleH
Wed Jun 24 2015, 11:32
Гост
Дай ник и пас на лс.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System