Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Бан от никъде - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бан от никъде
Отиди на страница  1 [2] 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
doob
Tue Aug 31 2010, 21:59
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
Според мен е адски кратко демото и с него не може да се каже дали е айм .. правете по големи демота бе .. някои хора имат такава стрелба .. стреля и след отката сваля мерника .. правете си по големи демотата .. от това демо според мен нищо не може да се каже
Най-отгоре
bad girl
Tue Aug 31 2010, 22:13
bad girl
Регистриран потребител #634
Регистриран: Wed Aug 27 2008, 16:17
съобщения: 230
Според мен момчето е чисто

[ Редактирано Tue Aug 31 2010, 22:14 ]
Най-отгоре
fwL.
Tue Aug 31 2010, 22:18
I can't breath.. but i still fight !
Регистриран потребител #4269
Регистриран: Sat Jul 31 2010, 15:18
съобщения: 44
doob написа ...

Според мен е адски кратко демото и с него не може да се каже дали е айм .. правете по големи демота бе .. някои хора имат такава стрелба .. стреля и след отката сваля мерника .. правете си по големи демотата .. от това демо според мен нищо не може да се каже

Най-отгоре
GalaktuS.dll
Tue Aug 31 2010, 22:21
GalaktuS
Регистриран потребител #1665
Регистриран: Tue Jun 09 2009, 20:06
съобщения: 82
И според мен е чист поне на демото
Най-отгоре
Addicted
Tue Aug 31 2010, 22:22
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
Александра написа ...

Според мен момчето е чисто


+1
А демотата са много кратки ...

Нека се изкаже още някои и махам бана

[ Редактирано Tue Aug 31 2010, 22:22 ]
Най-отгоре
Muerto!
Tue Aug 31 2010, 22:26
Гост
Ми според мен е 70/30 че е чист.. има нещо незнам какво.. Ако зависише от мен щях да му махна бана...
Най-отгоре
Coolkid
Tue Aug 31 2010, 22:26
Coolkid
Регистриран потребител #4349
Регистриран: Thu Aug 12 2010, 11:37
съобщения: 14
Не проявяваш ли неуважение към колегата си по този начин? Извинявам се за офф топика, но просто не се сдържам. Ахила заяви, че според него даденото лице е хак и това е причината за бана му, след като той го е сложил не би ли било редно той да го махне, ако си промени мнението?В повечето сървари е така, извинявам се за рекламата, но като бях малък ме бяха баннали в интербилда и 1 седмица издирвах админа, който ме е баннал за да ме ънбанне или поне да се преразгледа демото.. вземете някакъв пример.. А колкото до пича, никой няма да ти държи сметка дали си игарл с хак или не, пращаш 2 смс-а махаш си бана и следващия път внимаваш повече.Ако пък от друга страна си хакер, това няма да е единствения ти бан.. Сега ще хвърля едно око на демото и ще ви кажа какво мисля, ако е от значение..

Изгледах ги току що, изглежда безобиден, поне на тези 2 демота и за да спрете да казвате, че са кратки, как може да са дълги след като, някой като зърне админ спектатор и променя коренно играта си, явно Ахил е подходил по-деликатно. Нещо ме кара да мисля, че той има повечко стаж от мен в играта и няма да споря с него, според мен пича не е аим, но доколкото съм следял в сървара както вече каза 90% съм сигурен, че е уаллер . Надявам се съм помогнал с нещо на някого! И съжалявам Уоулзер ако си останал ощетен, понякога се случва

[ Редактирано Tue Aug 31 2010, 22:32 ]
Най-отгоре
pobyrkan
Tue Aug 31 2010, 22:29
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
Личи си,че неставате за админи !
Най-отгоре
walz3r
Tue Aug 31 2010, 22:30
Гост
Coolkid имаш право но има и 1 друга уловка ! Всеки има различно мнение ! да ти дам пример: В момента превеждам писма от български на испански проверявам ги многократно но пак ги давам на колега за да ги провери ! Все пак той може да забележи нещо което аз не мога или не съм видял ... ! Да не забравяме и това ! Мерси за подкрепата
Най-отгоре
Addicted
Tue Aug 31 2010, 22:38
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
Coolkid написа ...

Не проявяваш ли неуважение към колегата си по този начин? Извинявам се за офф топика, но просто не се сдържам. Ахила заяви, че според него даденото лице е хак и това е причината за бана му, след като той го е сложил не би ли било редно той да го махне, ако си промени мнението?В повечето сървари е така, извинявам се за рекламата, но като бях малък ме бяха баннали в интербилда и 1 седмица издирвах админа, който ме е баннал за да ме ънбанне или поне да се преразгледа демото.. вземете някакъв пример.. А колкото до пича, никой няма да ти държи сметка дали си игарл с хак или не, пращаш 2 смс-а махаш си бана и следващия път внимаваш повече.Ако пък от друга страна си хакер, това няма да е единствения ти бан.. Сега ще хвърля едно око на демото и ще ви кажа какво мисля, ако е от значение..

Изгледах ги току що, изглежда безобиден, поне на тези 2 демота и за да спрете да казвате, че са кратки, как може да са дълги след като, някой като зърне админ спектатор и променя коренно играта си, явно Ахил е подходил по-деликатно. Нещо ме кара да мисля, че той има повечко стаж от мен в играта и няма да споря с него, според мен пича не е аим, но доколкото съм следял в сървара както вече каза 90% съм сигурен, че е уаллер . Надявам се съм помогнал с нещо на някого! И съжалявам Уоулзер ако си останал ощетен, понякога се случва



AMX_SPECTATE Като не разбираш недеи дава мнение


[ Редактирано Tue Aug 31 2010, 22:54 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System