Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Бан от никъде - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бан от никъде
Отиди на страница  1 2 3 [4]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
walz3r
Wed Sep 01 2010, 20:46
Гост
Ясно, мерси много за отговора Тъкмо като се върна в София след 1 седмица ще видя какво е станало
Най-отгоре
Coolkid
Thu Sep 02 2010, 12:21
Coolkid
Регистриран потребител #4349
Регистриран: Thu Aug 12 2010, 11:37
съобщения: 14
Ето решение.. намалете му бана ? Вместо да е пернаментен, примерно 2 седмици.. Хем всички ще си вземем поука да гледаме по внимателно и той ще си вземе поука как да играе за напред ( ако е играл с хак ) ..
Най-отгоре
BreathTaker
Thu Sep 02 2010, 12:40

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Абе неразбрахте ли, че докато не се изкаже някой главен никой нищо няма да прави?!
Най-отгоре
walz3r
Wed Sep 08 2010, 08:44
Гост
То ясно че главен трябва но знайш ли може да са заети хората .... Ей го на 1 седмица ме нямаше връщам се и няма промяна
Най-отгоре
walz3r
Sat Dec 04 2010, 18:21
Гост
Здравейте отново, след като прочетете темата ще разберете за какво става на въпрос, и в крайна сметка нищо не направихте освен да ми оставите бан по ИП за да си платя за ънбан и да мога да играя, така и направих и хоп днес стр.Ахил си влиза пича вижда ме и ме банва с обяснение "тебе кой те пусна тука" ! От първия бан не се доказа нищо освен че стр.Ахил прави неща на своя глава! Моля за преразглеждане на случая !
Най-отгоре
Battleman
Sun Dec 05 2010, 00:40

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Прати кода, с който се ънбанна. И не ме заплашвай с Уърмове, че като ти сканирах IP-то и открих поне 100 bbackdoor-а...
Най-отгоре
ZFPuhi
Sun Dec 05 2010, 09:25
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
walz3r написа ...

Здравейте отново, след като прочетете темата ще разберете за какво става на въпрос, и в крайна сметка нищо не направихте освен да ми оставите бан по ИП за да си платя за ънбан и да мога да играя, така и направих и хоп днес стр.Ахил си влиза пича вижда ме и ме банва с обяснение "тебе кой те пусна тука" ! От първия бан не се доказа нищо освен че стр.Ахил прави неща на своя глава! Моля за преразглеждане на случая !

Пич имаш касмет че ахил те банна защото аз лично щях да те банна с " are vakanciq za waller4eto " , мноо почна нещо да говориш на обороти ти к'во да не помисли за нещо мотор или пък бърз мерцедес а? Аз пък съм мустанг и че те накарам с рев да си тръгнеш. Вчера влизам си аз на азтек играеме с ахилчо и тоя Уалз ли е ко е там сиг цял мап и накрая на мапа Ахил го банна .

П.С. Казах на ахил че тоя яко мязи на Wall hack и затова сиг ахил го банна пак.Когато ревеш като заклан моля качваи свой ДЕМОТА
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 2 3 [4]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System