Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Бан! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
- 1nv1[N]c1bL3 -
Fri Jan 25 2013, 03:04
- 1nv1[N]c1bL3 -
Регистриран потребител #4615
Регистриран: Tue Nov 23 2010, 12:03
Град: Силистра
съобщения: 127
Понеже nemupukanakurshuma ( ei,mishki ) не иска да направи тема, то нека аз я направя щом го мързи.
"bullet ei,mishki
25 Jan : 02:39
link unbann i nakazanie za noobskiq admin. koito smenq kakwito si pojelae mapowe prez 2 min i qwno predstawa si nqma ot igrata shtom me banna. naprawi mi snimki koito nqmam namerenie da kachwam poneje nqma smisyl da se zanimawam s glypostite my "

"bullet ei,mishki
25 Jan : 02:52
ne mi pyka nito zashto si me bannal nito zashto si smenil, mnogo mrazq da mi puskate w classic syrwyr nqkwi aim mapowe. iskat ot men da im pokaja koi sa sakatite admini, emi eto go ediniq ; ) "

Така значи ето такава беше работата: Мапа беше aim_scout ( сменен от Митев ). Играхме стана супер яко меле и Митев пусна nextmap de_dust2 и лефтна. Мапа се смени от самосебе си без да съм барал нищо на д2. Влезе играчът "nemupukanapukankata". Тъй като всички играчи искаха да сменя на fy_snow, след няколко врътки на д2 дадох "amx_vote "iskate li dr map?" "da" "ne" " и 5 с мене избраха да, а само един единствен "nemupukanapukankata" избра не. Дадох вот за fy_snow и пак същата работа 5 за и един единствен отново същия играч дава не. Мапа се смени на fy_snow, а играчът започна да ме обижда, защо съм сменил мапа. Мисля, че няма какво друго да кажа, поствам направо снимките !

link
link
link
link
link
link
link
link
link
link
link

Благодаря за отделеното време!
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Jan 25 2013, 03:09
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
всичко е вярно, само за вота "да или не" за друг мап, беше 2 да и 2 не. ще изчакам да се изкажат всевишните и ще ви нахуля едно хубаво за тия своеволия и сменянки на някви смешни аим мапове. много съм против сулио и пулио да имат права за такива неща !

п.с. така и не видях причината за банн-а ?
Най-отгоре
Уебсайт
IrritanT
Fri Jan 25 2013, 10:29
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Не виждам проблем при смяната на мапа. Били сте 5 човека(поне толкова се виждат на снимката с vote-а) и vote-a е бил 4/1 да се смени мапа. Г-н High And Mighty няма никакво право да държи сметка на админа, само защото на него не му било харесвало. @ei, mishki само ще ти кажа, че много грешиш ако си си помислил, че си много по-важен от другите 4 човека, които са били в сървъра и са се съгласили със смяната на мапа.
Бана остава докато играча качи снимките, които админа му е направил.

Забележка до автора: Моля, следващия път като качваш повечко снимки ги слагай в един архив и така ги качвай, защото иначе много играчка да се теглят 1 по 1!

[ Редактирано Fri Jan 25 2013, 11:40 ]
Най-отгоре
unman
Fri Jan 25 2013, 10:30
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
Мишки , как искаш да станеш админ , като дори не си си направил труда да прочетеш правилата на администраторите ?

- При по малко от 6/8 човека (не съм сигурен точно колко бяха) е препоръчително да се смени на по малак мап

едит: извинявам се за поста , ири ме изпреварил

[ Редактирано Fri Jan 25 2013, 10:31 ]
Най-отгоре
fearleSS
Fri Jan 25 2013, 11:19
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Ми ко да кажа, играча си е виновен... Админа си е изпълнил всичко както трябва, даже му казва че ще го банне защото не му праща снимките толкова много време, nemupuka си му се репчи.. Я да беше с мен, 5 минути мах..
Най-отгоре
- 1nv1[N]c1bL3 -
Fri Jan 25 2013, 11:38
- 1nv1[N]c1bL3 -
Регистриран потребител #4615
Регистриран: Tue Nov 23 2010, 12:03
Град: Силистра
съобщения: 127
unman написа ...

Мишки , как искаш да станеш админ , като дори не си си направил труда да прочетеш правилата на администраторите ?

- При по малко от 6/8 човека (не съм сигурен точно колко бяха) е препоръчително да се смени на по малак мап

едит: извинявам се за поста , ири ме изпреварил


Аз се опитах да ги кача в prikachi.com, качих 2 и после нещо ми бъгна сайта и пишеше, че имаше много connections. За напред ще знам .
Ем аз го баннах от ssbanmenuto и той сега е Permanent banned. Можете да му намалите бана, ако решите.
Не се обосновах защо точно го баннах. Не беше главно заради снимките. Той още от както е влязъл ми се репчи, ме обижда и се заяжда без да съм му направил нищо. Обясних ми, че сме 6 човека и че 4 без мене са дали да и само той е дал не, но той продължи да ме обижда и да ме заплашва с правата ми, че щял съм да ги загубя. И преди да го банна той ми вика, че след 15 мин щял да бъде unban. Помолих го да направи тема, но той отказа и затова реших да ви обесня какво точно се беше случило щото на лс и по скайп бас си хващам, че щеше така да изопачи нещата, че щях да съм без права, без причина....

ei,mishki написа ...

всичко е вярно, само за вота "да или не" за друг мап, беше 2 да и 2 не. ще изчакам да се изкажат всевишните и ще ви нахуля едно хубаво за тия своеволия и сменянки на някви смешни аим мапове. много съм против сулио и пулио да имат права за такива неща !

п.с. така и не видях причината за банн-а ?


Признавам си, че първият път гласовете бяха 2 на 2 , без моят глас, но после тези които бяха "не" се съгласиха и аз дадох вот за fy_snow и всички бяха съгласни

И едно въпросче за край какво е това "Chakam SS by IrritanT" на бана на играча? Ако е тема ето я, ако е reason не можах да го напиша и то го банна без рийзън... link

[ Редактирано Fri Jan 25 2013, 11:49 ]
Най-отгоре
IrritanT
Fri Jan 25 2013, 11:57
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
- 1nv1[N написа ...
c1bL3 -]

И едно въпросче за край какво е това "Chakam SS by IrritanT" на бана на играча? Ако е тема ето я, ако е reason не можах да го напиша и то го банна без рийзън... link

Аз edit-нах reason-а.
Най-отгоре
unman
Fri Jan 25 2013, 12:24
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
Забелязах ,че в новото амхмодменю няма реасон , пък е препорачително да се банва от amx_ban , по-сигурно е да не се натисне грешен бутон .
Най-отгоре
l0r
Fri Jan 25 2013, 14:05

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Демо?!?!
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Jan 25 2013, 14:24
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
все още не виждам причина за банна ?
никви снимки и никви демота няма да качвам, махайте гадния бан. и такива сменянки да си ги правите само в класик 2 или в по малки сървърчета. аз не влизам в КЛАСИК да играя АИМ. също ще помоля да се ограничат правата на такива личности !

айде радвайте. с хак съм link

[ Редактирано Fri Jan 25 2013, 14:35 ]
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System